/    /    /    /  

Yuuki Menstruační kalíšek 1 (menší) Soft 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
5,0/5 5 hlasů
Cena
390
ks
Bez DPH 322 Kč

Yuuki Menstruační kalíšek 1 (menší) Soft 1 ks

Foto je ilustrační, došlo ke změně obalu.

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft v menší velikosti 1 je vhodný pro dívky a ženy, které doposud nerodily. Kalíšek je vyroben z odolného, ale zároveň měkkého antibakteriálního lékařského silikonu, jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Yuuki je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější a v neposlední řadě také ekologičtější. Díky antibakteriální úpravě brání kalíšek množení bakterií v pochvě a tím eliminuje výskyt mykóz či jiných gynekologických potíží během menstruace. Manipulace s kalíškem je jednoduchá a pohodlná, nedostanete se do přímého styku s krví, jako se se to stává například u tamponů.

Kalíšek Yuuki Soft je vyroben z měkkého lékařského silikonu vhodného pro ženy se zvýšenou citlivostí, kterým dělá problém například zavedení tamponu. Velikost 1 je určena pro mladé dívky a ženy před porodem. Obsah kalíšku je 25 mililitrů, průměr 42 milimetrů a délka včetně stopky 67 milimetrů. Jakmile se naučíte s kalíškem manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně ustřihnout. 

S menstruačním kalíškem nejen ušetříte svou peněženku i životní prostředí, ale také zažijete dosud nepoznané pohodlí během menstruace. Správně zavedený kalíšek není v těle vůbec cítit, takže můžete bez omezení vykonávat své oblíbené aktivity a nemusíte se obávat protečení či jiných nepříjemností. Kromě pohodlí je kalíšek i výhodnou investicí, neboť při správném používání vydrží sloužit téměř 10 let.

Ekologicky šetrná alternativa

Pokud jste již někdy přemýšlela o své ekologické stopě, jistě vám přišla na mysl otázka menstruačních pomůcek. Klasické vložky a tampony jsou často vyráběny z velmi špatně rozložitelných surovin a jejich stálá a masivní spotřeba zatěžuje životní prostředí. Menstruační kalíšek je revolucí v této oblasti a přináší na trh zcela nový produkt, který přírodu nezatěžuje a je v souladu s moderním životním stylem.

Spolehlivá ochrana

Spolehlivost menstruačního kalíšku je zcela srovnatelná ve srovnání s konvenčními vložkami či tampony. Menstruační kalíšek vás ochrání během všech dnů vašeho menstruačního cyklu a nemusíte se obávat žádné nepříjemné nehody. Dokonale a pevně přilne ke stěnám pochvy a díky podtlaku po stranách je zcela neprostupný pro tekutinu.

Pohodlí během menstruace

Kalíšek s sebou přináší opravdové pohodlí během vašich dnů. Díky svému umístění uvnitř pochvy o něm prakticky nevíte a nepřekáží při jakékoliv fyzické aktivitě. Stačí je jen pravidelně vylívat, opláchnout a opět znovu použít. Není tedy nutné s sebou nosit žádné další hygienické potřeby. Menstruační kalíšek je vyráběný z hygienického lékařského silikonu, díky čemuž nedochází k vylučování jakýchkoliv látek do těla.

Kalíšek na míru

Menstruační kalíšek je nabízený ve dvou velikostech. Velikost číslo 1 je vhodná především pro dívky a pro ženy, které dosud nerodily. Kalíšek má přirozeně antibakteriální povrch, díky čemuž brání množení škodlivých mikrooganismů a chrání proti vzniku mykóz a dalších onemocnění. Snadno se udržuje oplachováním v teplé vodě a můžete jej používat po mnoho let.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Spokojenost! | 4.5.2014 11:30:48 | Jani

Pohodlné na nošení, eko, české, s desinfekčním kalíškem v balení, snadné zavádění... Problém mám ještě s vyjímáním, ale asi musim ještě natrénovat ;-)

Super! | 11.7.2016 11:02:22 | Šárka

Dlouho jsem s koupí kalíšku váhala, nyní lituji, že jsem si ho nepořídila už dřív. Jeho nošení je pohodlné, vůbec o něm nevím. Se zavedením jsem se prala pouze první den, pak už to šlo lehce. Neproteká. Český výrobek!

Kalíšek | 14.7.2013 19:09:31 | Naomi

neskutečně pohodlné a hlavně levné oproti ostatním značkám... ;) spokojenost

* povinné

Související dotazy z poradny

Rozdíl mezi tvrdým a měkkým kalíškem

Poradíte mi, jaký je rozdíl mezi tvrdým a měkkým kalíškem Yuuki? Nevím, který si vybrat. Automaticky bych ...

Balení kalíšku Yuuki

Chtěla bych se zeptat, zda je kalíšek Yuuki dodáván včetně sterilizačního kelímku. Ano, menstruační kalíšky ...

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: plastový

Výrobce

Yuuki - BETA obchodní společnost, s.r.o.
Křižanská 1
460 10 Liberec
Česká republika
www.yuuki.cz