/    /    /    /  

Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Soft 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 322 Kč

Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Soft 1 ks

Foto je ilustrační, došlo ke změně obalu.

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft ve větší velikosti 2 je vhodný pro starší ženy a ženy po porodu. Kalíšek je vyroben z odolného, ale zároveň měkkého antibakteriálního lékařského silikonu, jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Yuuki je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější a v neposlední řadě také ekologičtější. Díky antibakteriální úpravě brání kalíšek množení bakterií v pochvě a tím eliminuje výskyt mykóz či jiných gynekologických potíží během menstruace. Manipulace s kalíškem je jednoduchá a pohodlná, nedostanete se do přímého styku s krví, jako se se to stává například u tamponů.

Kalíšek Yuuki Soft je vyroben z měkkého lékařského silikonu vhodného pro ženy se zvýšenou citlivostí, kterým dělá problém například zavedení tamponu. Velikost 2 je určena pro ženy starší 28 let a také pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek má obsah 37 mililitrů, průměř 47 milimetrů a délku včetně stopky 75 milimetrů. Jakmile se naučíte s kalíškem manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně ustřihnout. 

S menstruačním kalíškem nejen ušetříte svou peněženku i životní prostředí, ale také zažijete dosud nepoznané pohodlí během menstruace. Správně zavedený kalíšek není v těle vůbec cítit, takže můžete bez omezení vykonávat své oblíbené aktivity a nemusíte se obávat protečení či jiných nepříjemností. Kromě pohodlí je kalíšek i výhodnou investicí, neboť při správném používání vydrží sloužit téměř 10 let.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Dobrý | 12.4.2014 20:34:06 | Jana

Mestruační kalíšek není špatný. Rozhodně lepší než tampon. Zase, že by byl tak úžasný, že bych používala jen kalíšek, to určitě není. Neumím si to představit měnit ho na veřejných záchodech či v práci. Je to dobrý mít, když je člověk v klidu doma nebo na dovolené a použít ho na koupání místo tamponu.

larakop | 3.10.2014 13:14:31 | lara

Menstruační kalíšek bych za nic jiného neměnila,jsem s ním spokojená..Na veřejných záchodech postačí butala s vodou a když jí nemám postačí i vlhčené ubrousky :-)..Jsem maximálně spokojená a nemusím přemýšlet že si mám koupit tampony či vložky..

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: plastový

Výrobce

Yuuki - BETA obchodní společnost, s.r.o.
Křižanská 1
460 10 Liberec
Česká republika
www.yuuki.cz