/    /    /    /  

Tierra Verde Menstruační kalíšek Gaia Cup L (velký) 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
560
ks
Bez DPH 463 Kč

Tierra Verde Menstruační kalíšek Gaia Cup L (velký) 1 ks

Větší menstruační kalíšek Gaia Cup L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro ženy nad 25 let věku a také pro ženy, které již rodily přirozenou cestou. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, ale zároveň vás spolehlivě ochrání. Silikon je nejenom pohodlný, ale také ušetří vaši peněženku ale i životní prostředí. Při správném používání vám totiž kalíšek vydrží sloužit až 10 let.

Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který se snadno zavádí, spolehlivě přilehne k pochvě a spolehlivě ochrání před protečením krve i při aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a brání tak vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Větší velikost L je určena pro ženy nad 25 let věku, pro ty, které rodily přirozenou cestou a také pro ty se silnou mentruací. Kalíšek pojme až 30 mililitrů tekutiny, má průměr 46 milimetrů a délku včetně stopky 69 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze pro dosažení maximálního pohodlí zkrátit či úplně odstřihnout.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: látkový
přebal: papírový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz