/    /    /    /  

FemmyCycle Menstruační kalíšek L 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
750
ks
Bez DPH 620 Kč

FemmyCycle Menstruační kalíšek L 1 ks

Menstruační kalíšek FemmyCycle je pohodlnou a zároveň i ekologickou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro dospělé ženy a pro ty, které rodily přirozenou cestou. Středně velký kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, díky čemuž se pohodlně bezbolestně zavádí.

Menstruační kalíšek je vyroben z kvalitního lékařského silikonu, který dokáže při správné péči sloužit i více než 10 let. Oproti jiným kalíškům má FemmyCycle v horní části víčko, které poskytuje spolehlivou ochranu proti protečení krve. Antibakteriální silikon je nejen že měkký, pohodlný a snadno se s ním manipuluje, ale také má antibakteriální vlastnosti, které brání přemnožení bakterií v pochvě a tím pádem pomáhají předcházet často se opakujícím gynekologickým potížím.

Při správném zavedení kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a zachytává menstruační krev až po dobu 12 hodin. Kalíšek dokáže najednou zachytit až 30 mililitrů krve. Díky této velikosti jej může většina žen bez obav vylévat po 10-12 hodinách a nemusí se bát protečení. Během menstruace totiž z těla odchází zhruba 30-45 mililitrů krve, které FemmyCycle bez problémů pojme.

FemmyCycle se vyrábí zatím pouze v jedné velikosti, vhodné pro dospělé ženy, které mají pravidelný pohlavní styk, pro ty, které rodily přirozenou cestou a také pro zralé ženy se silnou menstruací.

Použití: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Pokud máte nízko položený děložní čípek, mohou nastat komplikace s používáním a správným zavedením menstruačního kalíšku FemmyCycle. Pro správné a pohodlné použití je třeba, aby vzdálenost mezi poševním vchodem a čípkem byla alespoň 5 centimetrů. Pokud si tímto nejste jista, před koupí FemmyCycle se nejdříve poraďte se svým gynekologem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

konzistence: pevná
obal: látkový, plastový

Výrobce

FemCap, Inc
14058 Mira Montana Drive
92014 Del Mar, CA
Spojené Státy Americké
tel: 858-481-8837
http://femcap.com