/    /    /    /  

Naturcup Menstruační kalíšek velikost 0 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
600
ks
Bez DPH 496 Kč

Naturcup Menstruační kalíšek velikost 0 1 ks

Malý menstruační kalíšek Naturcup 0 je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, bezpečný a zároveň poskytne spolehlivou ochranu během vašich dní. Silikon je nejenom pohodlný, ale díky antibakteriální úpravě také hygienický a zároveň šetří vaší peněženku i životní prostředí. Při správné péči vám kalíšek dokáže sloužit téměř 10 let.

Díky měkkému pružnému silikonu se kalíšek snadno bezbolestně zavádí a spolehlivě přilne k pošesvní stěně. Při správném zavedení se tak nemusíte bát protečení krve ani při sportu či jiném aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a brání tak vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Malá velikost 0 je určena pro mladé dívky do 18 let, které mají slabou menstruaci a nemají pravidelný pohlavní styk. Kalíšek pojme až 15 mililitrů tekutiny, má průměr 40 milimetrů a délku včetně stopky 66 milimetrů. Kalíšek je zakončen pevnou stopkou, za kterou jej můžete snadno vyjmout. Narozdíl od jiných kalíšků tak nemusíte nic stříhat ani upravovat a přesto budeme mít pocit maximálního pohodlí.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Pannestvi | 24.5.2015 23:40:08 | jessi

Dobry den, chci se zeptat, zda bych tento kalisek mohla pouzivat. Zde pisete, ze je urceny pro divky do 18 let, ktere nemely ci moc nemaji pohlavni styk. Me je pres 20 let a pohlavni styk jsem doposud nemela, obavam se, abych si omylem nekoupila spatnou velikost kalisku. (pri men cyklu vetsinou pouzivam tampon velikost small nekdy i medium)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: látkový
přebal: papírový

Výrobce

Naturcup
Avenida de la Vera 62
Villanueva de la Vera, Cáceres
Španělsko
tel: +34 927 566 619
http://www.naturcup.com/