/    /    /    /  

Mooncup Menstruační kalíšek velikost B (menší) 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
4,3/5 3 hlasy
Cena
690
ks
Bez DPH 570 Kč

Mooncup Menstruační kalíšek velikost B (menší) 1 ks

Menstruační kalíšek Mooncup v měnší velikosti B má speciální tvarování, díky čemuž je vhodný pro mladé dívky a ženy, které s použitím kalíšku doposud nemají zkušenosti. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu a je tak nejenom pohodlný a poskytuje spolehlivou ochranu, ale také zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při správné péči lze kalíšek používat téměř 10 let.

Menstruační kalíšek je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Nejenom, že je mnohem pohodlnější, ale díky antibakteriálnímu materiálu eliminuje vznik mykóz a jiných gynekologických problémů během menstruace. Díky speciálnímu tvarování a širšímu hornímu okraji kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a nepropustí krev ani při aktivním pohybu či sportu.

Jedinečné tvarování kalíšku také zajišťuje snadnou manipulaci a bezproblémové zavádění i pro ženy, které s menstruačním kalíškem doposud nemají zkušenosti. Menší velikost B (before) je určena pro dívky a ženy do 30 let věku, které doposud nerodily, či rodily císařským řezem. Kalíšek není ani malý, ani velký a je vhodnou volbou pro ty, které váhají nad správnou velikostí a neví si rady.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: látkový
přebal: papírový

Výrobce

Mooncup Ltd
Dolphin House 40 Arundel Place
BN2 1GD Brighton
Velká Británie
www.mooncup.co.uk