/    /    /    /  

GynCup Menstruační kalíšek velikost L (GynCup) 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Menstruační kalíšky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
419
ks
Bez DPH 346 Kč

GynCup Menstruační kalíšek velikost L (GynCup) 1 ks

Menstruační kalíšek GynCup ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy po porodu a pro ty se silnější menstruací. Kalíšek je vyroben z odolného lékařského silikonu, který poskytuje spolehlivou pohodlnou ochranu během menstruace, a zároveň zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při spávném používání kalíšek totiž vydrží téměř 10 let.

Kalíšek GynCup je vyroben z antibakteriálního lékařského silikonu, který po zavedení spolehlivě přilne k poševní stěně a zabrání nechtěnému úniku menstruační krve. Tento způsob je na rozdíl od běžných hygienických pomůcek mnohem pohodlnější a také hygieničtější, neboť nedochází k přímému kontaktu s krví a také k přemnožení bakterií. Naopak, použití kalíšku eliminuje výskyt bakterií v pochvě a snižuje tak riziko vzniku mykóz či jiných obtíží během menstruace.

Větší velikost kalíšku L je vhodná pro dospělé ženy, které mají pravidelný pohlavní styk, pro ženy, které rodily přirozenou cestou, a také pro ty, které jsou starší 30 let. S přibývajícím věkem totiž svaly pánevního dna ochabují a pokud je pravidelně neposilujete, budete potřebovat větší velikost kalíšku. Kalíšek velikosti L má průměr 45 milimetrů, délka včetně stopky je 60 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně odstranit.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

fotka kalíšku | 14.10.2013 17:38:44 | Gábina

Dobrý den, bylo by prosím možné přidat přímo kalíšku? Takhle není vůbec zřejmé jak kalíšek vypadá. Děkuji

Re: fotka kalíšku | 14.10.2013 17:48:17 | BIOOO

dobrý den, postupně dofotíme, děkujeme za podnět.

Jde to lépe | 30.3.2016 08:05:37 | Jana

Kalíšek mám již rok a kupovaný u Vás, je perfektní a jsem spokojena. Chtěla jsem koupit další kalíšek a to GynCup ale přeci jen Vaše cena 419 a cena na Heuréka 149 je už moc, zakoupím tedy na Heuréce za 149.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékařský silikon
i
i

obal: látkový
přebal: papírový