/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Meruňkový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 200 ml / 269 Kč
Kategorie: Oleje pro miminka, Dětské oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Nobilis Tilia Meruňkový olej 100 ml

Za studena lisovaný olej z meruňkových jader Nobilis Tilia je bohatý na množství živin a vitaminů, které dodávají pokožce zdravý pěstěný vzhled, aniž by ji zbytečně zatěžovaly či dokonce ucpávaly. Díky lehké konzistenci je olej vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější dětské, dodává potřebnou hydrataci a zároveň pleť zklidňuje a zjemňuje.

Meruňkový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, díky čemuž se velice dobře vstřebává do hlubších vrstev pokožky, bohatě ji vyživuje, zklidňuje, hydratuje a přitom zbytečně nemastí. Olej dále obsahuje vysoký podíl vitaminů A a E, které pleť aktivně regenerují, zklidňují a chrání před opětovným podrážděním. Vzhledem k těmto vlastnostem je meruňkový olej velice dobře snášen všemi typy pleti, včetně té nejcitlivější dětské či suché.

Olej pokožku regeneruje, zjemňuje, vyživuje a chrání ji před opětovným podrážděním i vznikem alergií. Díky vysokému obsahu vitaminů a nenasycených mastných kyselin je o pokožku celého těla bohatě postaráno.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Olej můžete používat čistý nebo jej smíchat s jiným pečujícím či éterickým olejem.

Nobilis Tilia Meruňkový olej 100 ml

Za studena lisovaný olej z marhuľových jadier Nobilis Tilia je bohatý na množstvo živín a vitamínov, ktoré dodávajú pokožke zdravý pestovaný vzhľad, bez toho, aby ju zbytočne zaťažovali či dokonca upchávali. Vďaka ľahkej konzistencii je olej vhodný na všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej detskej, dodáva hydratáciu a zároveň pleť upokojuje a zjemňuje.

Marhuľový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, vďaka čomu sa veľmi dobre vstrebáva do hlbších vrstiev pokožky, výdatne ju vyživuje, upokojuje, hydratuje a pritom zbytočne nemastí. Olej ďalej obsahuje vysoký podiel vitamínov A a E, ktoré pleť aktívne regenerujú, upokojujú a chránia pred opätovným podráždením. Vzhľadom k týmto vlastnostiam je marhuľový olej veľmi dobre znášaný všetkými typmi pleti, vrátane tej najcitlivejšej detskej či suchej.

Olej pokožku regeneruje, zjemňuje, vyživuje a chráni pred opätovným podráždením aj vznikom alergií. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a nenasýtených mastných kyselín je o pokožku celého tela výdatne postarané.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Armeniaca Kernel Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz