/    /    /    /  

Delibutus Měsíčková mast 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové balzámy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
220
ks
Bez DPH 182 Kč

Delibutus Měsíčková mast 50 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je dočasně ilustrační. Již pro Vás připravujeme aktuální foto :-).

Měsíčková mast Delibutus je komplexem čistě přírodního bambuckého másla, oleje z plodů sladkých mandlí a výtažků z měsíčku, které jsou bohaté na vitaminy a minerály. Má antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé účinky a hojí drobná kožní poranění. Je vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejsušší či podrážděnou.

Měsíčková mast díky obsaženému bambuckému máslu, které obsahuje výrazné množství vitaminů, hydratuje i tu nejsušší pokožku, zvláčňuje ji, a navíc má i hojivé účinky. Mandlový olej plný nenasycených mastných kyselin, vitaminů a minerálů pečuje o všechny typy pokožky a je vhodný i pro nejmenší děti. Pleť příjemně promastí, aniž by zanechával "ulepený" pocit.  Květy měsíčku (pěstovaný v ČR) se pak postarají o zhojení drobných poranění a zabrání případných zánětům.

Použití: Mast podle potřeby nanášejte na určená místa a dobře rozetřete.

Skladování: Uchovávejte na čistém, chladném a suchém místě.

Delibutus Měsíčková mast 50 ml

Nechtíková masť Delibutus je komplexom čisto prírodného bambuckého masla, oleja z plodov sladkých mandlí a výťažkov z nechtíka, ktoré sú bohaté na vitamíny a minerály. Má antiseptické, antibakteriálne a protizápalové účinky a hojí drobné kožné poranenia. Je vhodná pre všetky typy pleti, aj pre najsuchšiu či podráždenú.

Nechtíková masť vďaka obsiahnutému bambuckému maslu, ktoré obsahuje výrazné množstvo vitamínov, hydratuje aj tú najsuchšiu pokožku, zvláčňuje ju, a navyše má aj hojivé účinky. Mandľový olej plný nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov sa stará o všetky typy pokožky a je vhodný aj pre najmenšie deti. Pleť príjemne premastí, bez toho aby zanechával "ulepený" pocit. Kvety nechtíka (pestovaný v Českej republike) sa potom postarajú o zahojenie drobných poranení a zabránia prípadným zápalom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Calendula Officinalis Flos
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/