/    /    /    /    /  

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Homeopatické zubní pasty
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta Weleda je vhodná pro uživatele, kteří vyhledávají jednoduché přírodní složení pasty bez obsahu mentolu. Příjemnou chuť dodávají pastě výtažky z myrhy a měsíčku lékařského. Obě tyto složky zároveň pečují o chrup i celou ústní dutinu.

Měsíčková zubní pasta je šetrná k zubní sklovině díky jemné a přitom účinné plavené křídě. Ta vytvoří lehkou pěnu, která důkladně vyčistí ústní dutinu. Obsažené výtažky z měsíčku lékařského a myrhy mají zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky.

Pasta tak napomáhá hojení drobných poranění v ústech, jako jsou například afty či lehké krvácení dásní. Díky šetrnému rostlinnému složení je navíc Měsíčková pasta vhodná i pro citlivé dásně.

Přírodní volba

Zubní pasta s výtažkem z měsíčku od Weledy je skvělou volbou mezi přírodními pastami na zuby. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tato zubní pasta pro vás perfektní volbou. Zubní pasta Weleda čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ této přírodní zubní pasty tvoří takzvaná plavená křída, která má skvělé čisticí účinky. Dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. Plavená křída nezatěžuje organismus a spolu s dalšími přírodními složkami a rostlinnými výtažky podporuje obranyschopnost dutiny ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta měsíčková pak obsahuje také výtažek z měsíčku lékařského, který působí antibakteriálně a pomáhá spolu s dalšími ingrediencemi dezinfikovat drobná poranění dutiny. Zároveň zklidňuje podráždění dásní, podporuje regeneraci sliznic a hojení drobných poranění. Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a pečuje o celou dutinu ústní.

Použití: Malé množství zubní pasty aplikujte na zubní kartáček a čistěte ústní dutinu po dobu 2 minut. Ústa vydatně vypláchněte vlažnou vodou, nepolykejte.

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Nechtíková zubná pasta Weleda je vhodná pre užívateľov, ktorí vyhľadávajú jednoduché prírodné zloženie pasty bez obsahu mentolu. Príjemnú chuť paste dodávajú výťažky z myrhy a nechtíka lekárskeho. Obe tieto zložky zároveň ošetrujú chrup aj celú ústnu dutinu.

Nechtíková zubná pasta je šetrná k zubnej sklovine vďaka jemnej a pritom účinnej plavenej kriede. Tá vytvorí ľahkú penu, ktorá dôkladne vyčistí ústnu dutinu. Obsiahnuté výťažky z nechtíka lekárskeho a myrhy majú upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky.

Pasta tak napomáha hojeniu drobných poranení v ústach, ako sú napríklad afty či ľahké krvácanie ďasien. Vďaka šetrnému rastlinnému zloženiu je navyše Nechtíková pasta vhodná aj pre citlivé ďasná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Uhličitan vápenatý, Glycerin, Přírodní hlinka, Alkohol, Výtažek z květů měsíčku, Výtažek z myrhy, Xanthanová guma, Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Aroma1), Limonen1)
INCI: Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Calendula Officinalis Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xantan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Aroma1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz