/    /    /  

Metabolické typy, Wolcott a Faheyová 355 stran

Značka:
Množství: 355 stran
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Metabolické typy, Wolcott a Faheyová 355 stran

Kniha Metabolické typy popisuje způsoby stravování, které umožní snížit váhu, nízkou váhu si udržet, a navíc dokáží i předcházet nemocem nebo se z nemoci dokonce uzdravit, zbavit se nepřekonatelné únavy, překonat úzkosti a zmírnit depresivní stavy. Vychází z výzkumu Williama Wolcotta, známého amerického badatele v oblasti výzkumu metabolismu a Trish Fahey, která se zabývá alternativními směry medicíny

Knížka představuje dva základní krajní druhy metabolismu. První je založen především na stravování zaměřené na uhlovodany, jako jsou těstoviny, rýže, chléb a nízkotučné potraviny. Druhý naopak staví na převaze bílkovin a tuků, jako je červené maso, zvěřina, mořské plody. Každý z nás má metabolismus někde mezi těmito dvěma typy. Kniha přibližuje čtenářům způsoby stravování, které odpovídají jejich vrozenému typu metabolismu a působí tak na jejich organismus nejlépe.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: pevná