/    /    /    /  

Herba Medica Migrenax

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Migrenax

Migrenax Herba Medica příznivě ovlivňuje psychiku, pomáhá proti bolestem hlavy, při nespavosti, duševní přepracovanosti a přispívá ke zklidnění nervového systému. Snižuje napětí a pomáhá bojovat proti všudypřítomnému stresu, který negativně ovlivňuje fungování lidského organismu.

Kombinace meduňky, máty, kozlíku a třezalky pomáhá navodit a udržovat pozitivní náladu, přispívá k relaxaci a zklidnění celého organismu a podporuje klidné usínání i kvalitní spánek během noci. Anýz napomáhá klidnému dýchání během nachlazení a v kombinaci s vrbovkou se navíc podílí na správné funkci močového ústrojí.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu 2x denně.

Herba Medica Migrenax

Migrenax Herba Medica priaznivo ovplyvňuje psychiku, pomáha proti bolestiam hlavy, pri nespavosti, duševnej prepracovanosti a prispieva k upokojeniu nervového systému. Znižuje napätie a pomáha bojovať proti všadeprítomnému stresu, ktorý negatívne ovplyvňuje fungovanie ľudského organizmu.

Kombinácia medovky, mäty, valeriány a ľubovníka pomáha navodiť a udržiavať pozitívnu náladu, prispieva k relaxácii a upokojeniu celého organizmu a podporuje pokojné zaspávanie aj kvalitný spánok počas noci. Aníz napomáha pokojnému dýchaniu počas nachladnutia a v kombinácii s vŕbovkou sa navyše podieľa na správnej funkcii močového ústrojenstva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Meduňka lékařská, Kozlík lékařský, Máta peprná, Vrbovka drobnokvětá, Anýz, Třezalka tečkovaná
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: nespavost a stres
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz