/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
304
ks
Bez DPH 251 Kč

Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

Nobilis Tilia Mimóza absolue je čistá rostlinná silice s významnými účinky na mnoho oblastí lidského organismu. Vůně mimózy je velice výrazná a v prvních momentech se může zdát až nepříjemná, čím více se však absolue naředí, tím jemnější a lahodnější tóny z ní vystupují. Mimóza má svěží květinové aroma se sladkými tóny, jenž vás zcela pohltí.

Tento koncentrovaný přípravek má blahodárný efekt na psychiku. Napomáhá uklidňovat a zmírňuje nadměrné psychické vypětí. Je vhodným pomocníkem v obdobích zvýšeného stresu či pocitů duševní tenze. Mimóza je proslulým přírodním antidepresivem a dlouhodobě zlepšuje náladu.

Díky harmonizujícím účinkům na psychickou stránku organismu pomáhá zvýšit kvalitu spánku a zlepšuje schopnost koncentrace. Osvěžuje mysl a odstraňuje známky únavy. Potlačuje pocity melancholie a přináší vaší duši rovnováhu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Acacia Decurrens var.dealbata Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz