/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Bondi Bronze 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bronzery
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Bondi Bronze 8 g

Středně tmavý bronzer Bondi Bronze Lily Lolo dodá pleti přirozený projasněný vzhled a lehce zvýrazní opálení. Obsažené mikročástečky slídy odráží světlo a přirozeně zvýrazňují kontury obličeje, zatímco minerální pigmenty dodají lehký barevný nádech. Minerální bronzer dodá pokožce zdravý pěstěný vzhled a zároveň ji díky přírodnímu složení nebude zbytečně zatěžovat.

Základ sypkého bronzeru tvoří slída, která odráží světlo, a obličej tak opticky projasňuje a zeštíhluje. Odstín Bondi Bronze je středně tmavá bronzová barva s jemným zlatavým shimmerem, obzvlášť se hodí pro středně tmavé a tmavší typy pleti, které se v létě snadno opalují. Jemnějšího odstínu snadno dosáhnete, pokud bronzer smícháte se svým oblíbeným make-upem.

Minerální bronzer dodá pokožce obličeje i celého těla lehký zdravý zlatavý nádech, přirozenou cestou zvýrazní opálení a pokožku zjemní. Díky přírodnímu složení bronzer pokožku nezatěžuje ani neucpává, a je tak vhodný i pro mastnější typy pleti.

Použití: Štětcem Kabuki či štětcem na tvářenku jemně naneste krouživými pohyby malé množství prášku pod lícní kosti, na krk a pod bradu, na strany nosu a pod špičku nosu, na oční víčka, strany obličeje, uši. Můžete také nanést na střed dekoltu, ramena či ruce. Podle potřeby můžete bronzer vrstvit.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Bondi Bronze 8 g

Stredne tmavý bronzer Bondi Bronze Lily Lolo dodá pleti prirodzený rozjasnený vzhľad a ľahko zvýrazní opálenie. Obsiahnuté mikročiastočky sľudy odrážajú svetlo a prirodzene zvýrazňujú kontúry tváre, zatiaľ čo minerálne pigmenty dodajú ľahký farebný nádych. Minerálny bronzer dodá pokožke zdravý pestovaný vzhľad a zároveň ju vďaka prírodnému zloženiu nebude zbytočne zaťažovať.

Základ sypkého bronzeru tvorí sľuda, ktorá odráža svetlo, a tvár tak opticky rozjasňuje a zoštíhľuje. Odtieň Bondi Bronze je stredne tmavá bronzová farba s jemným zlatistým shimmerom, obzvlášť sa hodí pre stredne tmavé a tmavšie typy pleti, ktoré sa v lete ľahko opaľujú. Jemnejší odtieň ľahko dosiahnete, pokiaľ bronzer zmiešate so svojim obľúbeným make-upom.

Minerálny bronzer dodá pokožke tváre aj celého tela ľahký zdravý zlatistý nádych, prirodzenou cestou zvýrazní opálenie a pokožku zjemní. Vďaka prírodnému zloženiu bronzer pokožku nezaťažuje ani neupcháva a je tak vhodný aj pre mastnejší typ pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499
i
i

barva - světlost: střední, tmavá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz