/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Waikiki 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bronzery
Hodnocení:
3,5/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Waikiki 8 g

Středně tmavý lesklý bronzer Waikiki Lily Lolo dodá pleti přirozený projasněný vzhled a lehce zvýrazní opálení. Obsažené mikročástečky slídy odráží světlo a přirozeně zvýrazňují kontury obličeje, zatímco minerální pigmenty dodají lehký barevný nádech. Minerální bronzer dodá pokožce zdravý pěstěný vzhled a zároveň ji díky přírodnímu složení nebude zbytečně zatěžovat.

Základ sypkého bronzeru tvoří slída, která odráží světlo, a obličej tak opticky projasňuje a zeštíhluje. Odstín Waikiki je středně tmavý zlato-bronzový s teplým podtónem a lehkým zlatavým shimmerem, vhodný pro všechny odstíny pleti, zejména pro ty světlejší. Jemnějšího odstínu snadno dosáhnete, pokud bronzer smícháte se svým oblíbeným make-upem.

Minerální bronzer dodá pokožce obličeje i celého těla lehký zdravý zlatavý nádech, přirozenou cestou zvýrazní opálení a pokožku zjemní. Díky přírodnímu složení bronzer pokožku nezatěžuje ani neucpává, a je tak vhodný i pro mastnější typy pleti.

Použití: Štětcem Kabuki či štětcem na tvářenku jemně naneste krouživými pohyby malé množství prášku pod lícní kosti, na krk a pod bradu, na strany nosu a pod špičku nosu, na oční víčka, strany obličeje, uši. Můžete také nanést na střed dekoltu, ramena či ruce. Podle potřeby můžete bronzer vrstvit.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální bronzer Waikiki 8 g

Stredne tmavý lesklý bronzer Waikiki Lily Lolo dodá pleti prirodzený rozjasnený vzhľad a ľahko zvýrazní opálenie. Obsiahnuté mikročiastočky sľudy odrážajú svetlo a prirodzene zvýraznia kontúry tváre, zatiaľ čo minerálne pigmenty dodajú ľahký farebný nádych. Minerálny bronzer dodá pokožke zdravý pestovaný vzhľad a zároveň ju vďaka prírodnému zloženiu nebude zbytočne zaťažovať.

Základ sypkého bronzeru tvorí sľuda, ktorá odráža svetlo, a tvár tak opticky rozjasňuje a zoštíhľuje. Odtieň Waikiki je stredne tmavý zlatobronzový s teplým podtónom a ľahkým zlatistým trblietaním, vhodný pre všetky odtiene pleti, najmä pre tie svetlejšie. Jemnejší odtieň ľahko dosiahnete, pokiaľ bronzér zmiešate so svojím obľúbeným make-upom.

Minerálny bronzér dodá pokožke tváre aj celého tela ľahký zdravý zlatistý nádych, prirodzenou cestou zvýrazní opálenie a pokožku zjemní. Vďaka prírodnému zloženiu bronzér pokožku nezaťažuje ani neupcháva, a je tak vhodný aj pre mastnejší typ pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

na leto dobry | 2.4.2013 16:11:04 | Julie

pozor pri nanaseni na flicky, ale jinak krasne rozjasnuje, je spise na tmavsi pokozku, v lete jej pouzivam misto tvarenky na licni kosti

vynikající | 11.5.2015 13:06:08 | Veronika

Nejlepší bronzer, který jsem dosud používala. Může se kombinovat s jinými odstíny dle potřeby, je jemný, přirozený a vytváří na pleti nádherný jemně perleťový efekt. Nic jiného nepoužívám. Perfektní!

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499
i
i

barva - světlost: světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz