/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Matte 7 g

Značka:
Množství: 7 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Sypké pudry, Fixace make-upu
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Matte 7 g

Lily Lolo Minerální fixační pudr Flawless Matte je dokonalou tečkou za vaším bezchybným líčením. Díky své mimořádně jemně namleté struktuře dokonale přilne k pleti a okamžitě vyhladí její strukturu. Napomáhá účinně minimalizovat rozšířené póry a drobné vrásky. Jeho efekt je velice přirozený a nevytváří na obličeji viditelný nános.

Tento hedvábně lehký fixační pudr pokryje vaši pleť jako sametový závoj a dodá jí zmatněný vzhled. Má skvělé absorpční schopnosti a brání tak nadměrné produkci kožního mazu během dne. Díky tomu prodlužuje výdrž vašeho nalíčení a brání vzniku nežádoucího lesku zejména v oblasti T-zóny. Díky svému čistému přírodnímu složení je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé či pokožky náchylné k podráždění.

Minerální fixační pudr je skvělou volbou, i pokud trpíte na akné či vznik pupínků. Neucpává póry a nezatěžuje pokožku. Je zcela bez obsahu agresivních syntetických látek, parfemace či parabenů. Dlouhodobě zlepšuje vzhled vaší pleti a zanechává ji svěží po celý den. Univerzální odstín dokonale splyne s přirozenou barvou vaší pleti.

Použití: Odsypte malé množství pudru do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na tvář lehkým poklepáváním.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Matte 7 g

Lily Lolo minerálny fixačný púder Flawless Matte je dokonalou bodkou za vaším bezchybným líčením. Vďaka svojej mimoriadne jemne namletej štruktúre dokonale priľne k pleti a okamžite vyhladí jej štruktúru. Napomáha účinne minimalizovať rozšírené póry a drobné vrásky. Jeho efekt je veľmi prirodzený a nevytvára na tvári viditeľný nános.

Tento hodvábne ľahký fixačný púder pokryje vašu pleť ako zamatový závoj a dodá jej zmatnený vzhľad. Má výborné absorpčné schopnosti a bráni tak nadmernej produkcii kožného mazu počas dňa. Vďaka tomu predlžuje výdrž vášho nalíčenia a bráni vzniku nežiaduceho lesku najmä v oblasti T-zóny. Vďaka svojmu čistému prírodnému zloženiu je vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej či pokožky náchylnej na podráždenie.

Minerálny fixačný púder je vynikajúcou voľbou aj pokiaľ trpíte na akné či vznik vyrážok. Neupcháva póry a nezaťažuje pokožku. Je celkom bez obsahu agresívnych syntetických látok, parfumácie či parabénov. Dlhodobo zlepšuje vzhľad vašej pleti a zanecháva ju sviežu po celý deň. Univerzálny odtieň dokonale splynie s prirodzenou farbou vašej pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Mica
i
i

barva - světlost: neutrální
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz