/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Silk 4,5 g

Značka:
Množství: 4,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké pudry, Fixace make-upu
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Silk 4,5 g

Lily Lolo Minerální fixační pudr Flawless Silk přináší vaší pokožce dokonale sjednocený a pěstěný vzhled. Tento hedvábně jemný pudr dokonale splyne s přirozenou barvou vaší pleti a okamžitě vyhladí její strukturu. Univerzální světlý odstín bez studeného či teplého zabarvení je vhodný pro všechny tóny pokožky a nezmění barvu vašeho make-upu.

Tento fixační pudr je ideální pro použití v kombinaci s minerálním make-upem, ale můžete jej aplikovat také samostatně. Jeho schopnosti oceníte v jakémkoliv ročním období. Účinně totiž brání nadměrné produkci kožního mazu, avšak zároveň nevysušuje pokožku a zachovává dokonalý komfort po celý den. Vaše pleť bude sametově jemná a dokonale vyhlazená.

Fixační pudr je skutečně jemně namletý, a proto je jeho aplikace velice snadná. Pokryje rovnoměrně vaši tvář velice tenkou vrstvou a napomáhá zahladit drobné vrásky či rozšířené póry. Díky přírodnímu složení nepřináší pocit zatížení a je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé či náchylné k podráždění. Jemně broskvový odstín opticky odstraňuje známky únavy a dodává svěží vzhled.

Použití: Odsypte malé množství pudru do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na tvář lehkým poklepáváním.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Flawless Silk 4,5 g

Lily Lolo minerálny fixačný púder Flawless Silk prináša vašej pokožke dokonale zjednotený a pestovaný vzhľad. Tento hodvábne jemný púder dokonale splynie s prirodzenou farbou vašej pleti a okamžite vyhladí jej štruktúru. Univerzálne svetlý odtieň bez studeného či teplého zafarbenia je vhodný pre všetky tóny pokožky a nezmení farbu vášho make-upu.

Tento fixačný púder je ideálny na použitie v kombinácii s minerálnym make-upom, ale môžete ho aplikovať tiež samostatne. Jeho schopnosti oceníte v akomkoľvek ročnom období. Účinne totiž bráni nadmernej produkcii kožného mazu, avšak zároveň nevysušuje pokožku a zachováva dokonalý komfort po celý deň. Vaša pleť bude zamatovo jemná a dokonale vyhladená.

Fixačný púder je skutočne jemne namletý, a preto je jeho aplikácia veľmi ľahká. Pokryje rovnomerne vašu tvár veľmi tenkou vrstvou a pomáha zahladiť drobné vrásky či rozšírené póry. Vďaka prírodnému zloženiu neprináša pocit zaťaženia a je vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej či náchylnej na podráždenie. Jemne broskyňový odtieň opticky odstraňuje známky únavy a dodáva svieži vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nej nej nej volba | 15.10.2016 11:04:45 | Sandra

The best. Přírodní složení bez kompromisů, celodenní výdrž, perfektní krytí bez chybička, žádný umělý nános. Už mám skoro spotřebované první balení a stopro jdu do dalšího. Takhle dobře mi nikdy nezafungoval ani pudr z konvenční kosmetiky. Tento pudr jsem nevybírala přes e-shop, ale šla jsem si raději osobně pro radu přímo do obchodu. A paní prodavačka mi lépe poradit nemohla. Jen mě mrzí, že jsem na něj nepřišla dřív a že nedělají větší balení.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492)
i
i

barva - světlost: neutrální
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz