/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor PeepO 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Korektory
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor PeepO 4 g

Lily Lolo Minerální korektor PeepO je skutečným balzámem pro vaše oči. Díky lehce dožluta zbarvenému odstínu neutralizuje fialové, modré i šedavé diskolorace pleti. Je proto mimořádně vhodný především pro zakrytí kruhů pod očima, ale lze jej využít také na korekci nežádoucích stínů v obličeji či na pigmentové skvrny. Jeho jemné složení a sametově hebká textura nezatěžuje pleť.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svým vysoce kvalitním složením bez kompromisů. Produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez potenciálně škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencí, jako jsou například konzervanty, silikony či parabeny. Díky tomu jsou velice dobře snášeny a mají minimum nežádoucích reakcí včetně podráždění či zarudnutí pleti.

Minerální korektory jsou skvělou přírodní alternativou pro zakrytí nedokonalostí. Pleťové neutrální i korekční jemně zabarvené odstíny poskytují vaší pleti vyšší krycí schopnost, než standardní make-upy a jsou vhodné na pupínky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, načervenalé plochy a další nerovnosti na pleti. Zároveň neucpávají póry a napomáhají zdokonalovat a sjednocovat vzhled pokožky. Snadno se používají, lehce zapracovávají do pleti a na jejich krycí schopnosti se můžete spolehnout po celý den.

Použití: Minerální korektor aplikujte pomocí měkkého štětce na korektor nebo houbičky na make-up. Houbička se hodí zvláště na jemné partie pod očima. Pokud potřebujete make-up s velmi vysokou krycí schopností, smíchejte korektor s některým z velmi světlých nebo světlých odstínů minerálního make-upu a tuto směs poté aplikujte pomocí štětce kabuki na pleť.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor PeepO 4 g

Lily Lolo Minerálny korektor PeepO je skutočným balzamom pre vaše oči. Vďaka jemne dožlta zafarbenému odtieňu neutralizuje fialové, modré a šedé farebné odlišnosti pleti. Je preto mimoriadne vhodný predovšetkým na zakrytie kruhov pod očami, ale možno ho využiť tiež na korekciu nežiadúcich tieňov na tvári či na pigmentové škvrny. Jeho jemné zloženie a zamatovo hebká textúra nezaťažuje pleť.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo pochádza z Veľkej Británie a je celosvetovo preslávená svojím vysokokvalitným zložením bez kompromisov. Produkty obsahujú iba prírodné zložky a sú úplne bez potenciálne škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencií, ako sú napríklad konzervanty, silikóny či parabény. Vďaka tomu sú veľmi dobre znášané a majú minimum nežiadúcich reakcií vrátane podráždenia či začervenania pleti.

Minerálne korektory sú výbornou prírodnou alternatívou na zakrytie nedokonalostí. Pleťové neutrálne aj korekčne jemne zafarbené odtiene poskytujú vašej pleti vyššiu kryciu schopnosť než štandardné make-upy, a sú vhodné na vyrážky, kruhy pod očami, pigmentové škvrny, začervenané plochy a ďalšie nerovnosti na pleti. Zároveň neupchávajú póry a napomáhajú zdokonaľovať a zjednocovať vzhľad pokožky. Jednoducho sa používajú, ľahko zapracovávajú do pleti a na ich krycie schopnosti sa môžete spoľahnúť po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

*** | 14.3.2016 15:09:38 | Jana

Z korektoru jsem mírně zklamaná, buď jsem přesně nepochopila aplikaci nebo je chyba na jiném přijímači. Žlutá barva sice kruhy pod očima překryje, ale jaksi tenké oční okolí zatíží, že vypadá starší, nehledě na to, že ta žlutá barva je vidět. Nevím, zda bych si od této značky pořídila další produkt.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Ultramarines (CI 77007)
i
i

barva - světlost: střední, světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz