/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 631 Never Sleeping Beauty 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 0,7 g / 79 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
739
ks
Bez DPH 611 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 631 Never Sleeping Beauty 8 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Never Sleeping Beauty se hodí pro velmi světlou pleť s neutrálním podtónem. Ocení ho všechny sněhurky, které chtějí rozzářit svou pleť a sjednotit její odstín. Základ make-upu tvoří mica a přírodní minerály. Navíc  je obohacen o jantarový prášek, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky na pokožku.

Minerální make-up Uoga Uoga nemá výrazné krycí vlastnosti, a nepůsobí tak jako maska, ale spíše podtrhne přirozený tón pleti. Rozjasní velmi světlou pleť, sjednotí její odstín a propůjčí jí jemnou zář. Minerální make-up se hodí i pro mastnou pleť, protože pomáhá absorbovat přebytečný maz a pleť zmatní. Neucpává póry a umožňuje pleti během dne dýchat. Obsažený jantarový prášek a allantion pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku. Make-up má díky minerálům přirozený UV filtr, a chrání tak pleť před škodlivými účinky slunečního záření.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti.

Uoga Uoga Minerální make-up 631 Never Sleeping Beauty 8 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Never Sleeping Beauty sa hodí pre veľmi svetlú pleť s neutrálnym podtónom. Ocenia ho všetky snehulienky, ktoré chcú rozžiariť svoju pleť a zjednotiť jej odtieň. Základ make-upu tvorí mica a prírodné minerály. Navyše je obohatený o jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne, upokojujúce a liečivé účinky na pokožku.

Minerálny make-up Uoga Uoga nemá výrazné krycie vlastnosti, a nepôsobí tak ako maska, ale skôr podtrhne prirodzený tón pleti. Rozjasní veľmi svetlú pleť, zjednotí jej odtieň a prepožičia jej jemnú žiaru. Minerálny make-up sa hodí aj pre mastnú pleť, pretože pomáha absorbovať prebytočný maz a pleť zmatnie. Neupcháva póry a umožňuje pleti počas dňa dýchať. Obsiahnutý jantárový prášok a allantion pomáha upokojovať podráždenú pokožku. Make-up má vďaka minerálom prirodzený UV filter, a chráni tak pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: velmi světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/