/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 632 Champagne 0,7 g

Značka:
Množství: 0,7 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 8 g / 739 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 632 Champagne 0,7 g

Minerální make-up Uoga Uoga v béžovém odstínu Champagne je určený pro světlou pleť s podtónem do žluta. S tímto čistě přírodním sypkým make-upem hravě sjednotíte odstín své pleti. Jeho základ tvoří mica a další přírodní minerály. Dále je obohacen o jantarový prášek, který je v Litvě tradičně ceněný pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Minerální make-up nemá výrazné krycí vlastnosti, a tak nepůsobí jako maska. Naopak podtrhne přirozený tón světlé pleti. Rozjasní ji a sjednotí její odstín. Sypký minerální make-up se hodí pro všechny typy pleti a neuškodí ani té mastnější. Pomáhá absorbovat přebytečný maz a celkově pleť zmatňovat. Jeho čistě přírodní složení nijak nezatěžuje póry. Make-up je obohacený o jantarový prášek a pečující allantoin, a pomáhá tak zklidňovat případná podráždění pleti. Make-up má také přirozený UV filtr, díky čemuž chrání pleť při pobytu na slunci.

Použití: Malé množství make-upu naberte vhodným kulatým štětcem a aplikujte na pokožku obličeje.

Uoga Uoga Minerální make-up 632 Champagne 0,7 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v béžovom odtieni Champagne je určený pre svetlú pleť s podtónom do žlta. S týmto čisto prírodným sypkým make-upom hravo zjednotíte odtieň svojej pleti. Jeho základ tvorí mica a ďalšie prírodné minerály. Ďalej je obohatený o jantárový prášok, ktorý je v Litve tradične cenený pre svoje antimikrobiálne, upokojujúce a liečivé účinky.

Minerálny make-up nemá výrazné krycie vlastnosti, a tak nepôsobí ako maska. Naopak podtrhne prirodzený tón svetlej pleti. Rozjasní ju a zjednotí jej odtieň. Sypký minerálny make-up sa hodí pre všetky typy pleti a neuškodí ani tej mastnejšej. Pomáha absorbovať prebytočný maz a celkovo pleť zmatnieť. Jeho čisto prírodné zloženie nijako nezaťažuje póry. Make-up je obohatený o jantárový prášok a ošetrujúci allantoin, a pomáha tak upokojovať prípadné podráždenia pleti. Make-up tiež prirodzený UV filter, vďaka čomu chráni pleť pri pobyte na slnku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/