/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 633 Petals of Sakura 0,7 g

Značka:
Množství: 0,7 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 8 g / 739 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 633 Petals of Sakura 0,7 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Petals of Sakura se výborně hodí pro velmi světlou pleť s neutrálním až růžovým podtónem. Díky němu svou pleť snadno rozzáříte a sjednotíte její odstín. Základem make-upu je mica a další přírodní minerály, které jsou obohacené například o jantarový prášek ceněný v Litvě pro své antimikrobiální a zklidňující vlastnosti.

Minerální make-up Uoga Uoga se nechlubí výraznými krycími vlastnostmi, ale pouze podtrhne přirozený tón světlé pleti. Díky minerálním pigmentům sjednotí její odstín a rozjasní ji. Make-up se hodí pro všechny typy pleti a neuškodí ani té mastné. Pomáhá absorbovat přebytečný maz a celkově pleť zmatňovat. Jeho čistě přírodní složení nijak nezatěžuje póry. Make-up je obohacený o jantarový prášek a pečující allantoin, které zklidňují případná podráždění pleti. Make-up má také přirozený UV filtr a chrání tak pleť před škodlivými účinky slunečního záření.

Použití: Malé množství make-upu naberte vhodným kulatým štětcem a aplikujte na pokožku obličeje.

Uoga Uoga Minerální make-up 633 Petals of Sakura 0,7 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Petals of Sakura sa výborne hodí pre veľmi svetlú pleť s neutrálnym ružovým podtónom. Vďaka nemu svoju pleť ľahko rozžiarite a zjednotíte jej odtieň. Základom make-upu je mica a ďalšie prírodné minerály, ktoré sú obohatené napríklad o jantárový prášok cenený v Litve pre svoje antimikrobiálne a upokojujúce vlastnosti.

Minerálny make-up Uoga uoga sa nechváli výraznými krycími vlastnosťami, ale len podtrhne prirodzený tón svetlej pleti. Vďaka minerálnym pigmentom zjednotí jej odtieň a rozjasní ju. Make-up sa hodí pre všetky typy pleti a neuškodí ani tej mastnej. Pomáha absorbovať prebytočný maz a celkovo pleť zmatnieť. Jeho čisto prírodné zloženie nijako nezaťažuje póry. Make-up je obohatený o jantárový prášok a ošetrujúci allantoin, ktoré upokojujú prípadné podráždenia pleti. Make-up tiež prirodzený UV filter a chráni tak pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: světlá
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/