/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 637 Amber Sand 0,7 g

Značka:
Množství: 0,7 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 8 g / 739 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 637 Amber Sand 0,7 g

Minerální make-up Uoga Uoga, odstín Amber Sand se skvěle hodí pro světlou až středně tmavou pleť se žlutým podtónem. V jednom kroku s ním sjednotíte odstín své pleti a celkově ji projasníte. Jeho základ tvoří mica a další přírodní minerály. Jeho složení je obohaceno o pečující allantoin či jantarový prášek, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Make-up sice neoplývá výraznými krycími vlastnostmi, ale díky mice a minerálním pigmentům podtrhne a sjednotí přirozený odstín pleti a rozjasní ji. Hodí se pro všechny typy pleti, včetně té mastné a problematické. Pomáhá absorbovat přebytečný maz, celkově zmatňovat pleť a díky přírodnímu složení nezatěžuje póry. Make-up je obohacený o jantarový prášek a allantoin, a pomáhá tak pleť zklidňovat. Má také přirozený UV filtr, který chrání jemnou pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Malé množství make-upu naberte vhodným kulatým štětcem a aplikujte na pokožku obličeje.

Uoga Uoga Minerální make-up 637 Amber Sand 0,7 g

Minerálny make-up Uoga Uoga, odtieň Amber Sand sa skvele hodí pre svetlú stredne tmavú pleť so žltým podtónom. V jednom kroku s ním zjednotíte odtieň svojej pleti a celkovo ju rozjasníte. Jeho základ tvorí mica a ďalšie prírodné minerály. Jeho zloženie je obohatené o ošetrujúci allantoin či jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne a upokojujúce účinky.

Make-up síce neoplýva výraznými krycími vlastnosťami, ale vďaka mica a minerálnym pigmentom podtrhne a zjednotí prirodzený odtieň pleti a rozjasní ju. Hodí sa pre všetky typy pleti, vrátane tej mastnej a problematickej. Pomáha absorbovať prebytočný maz, celkovo zmatnieť pleť a vďaka prírodnému zloženiu nezaťažuje póry. Make-up je obohatený o jantárový prášok a allantoin a vďaka tomu pomáha pleť upokojovať. Má tiež prirodzený UV filter, ktorý chráni jemnú pokožku pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: střední, světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/