/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 638 Bronze 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 0,7 g / 79 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
739
ks
Bez DPH 611 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 638 Bronze 8 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Bronze je určený pro tmavé odstíny pleti s lehce žlutým podtónem. S jeho pomocí hravě rozzáříte pleť a sjednotíte její odstín. Jeho základem je mica a další přírodní minerály. Složení je obohaceno o regenerační allantoin či jantarový prášek, který je v Litvě již tradičně ceněný pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Minerální make-up v tmavším bronzovém odstínu sice nemá výrazné krycí vlastnosti, ale zato podtrhne přirozený odstín vaší pleti a celkově ji sjednotí. Odstín Bronze se hodí nejen pro sjednocení tmavé pleti, ale také jako bronzer a můžete ho využít i ke konturování nebo projasnění obličeje. Make-up se hodí i pro mastnou pleť. Pomáhá absorbovat přebytečný maz a celkově zmatňovat pleť. Díky čistě přírodnímu složení neucpává póry. Je obohacený o allantoin či jantarový prášek, který zklidňuje případná podráždění. Přirozený UV filtr chrání pleť před škodlivými vlivy při pobytu na slunci.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti. Jako bronzer, konturu či rozjasňovač nanášejte make-up na lícní kosti, střed nosu, spánky apod.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od stejné značky.

Uoga Uoga Minerální make-up 638 Bronze 8 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Bronze je určený pre tmavé odtiene pleti s ľahko žltým podtónom. S jeho pomocou hravo rozžiarite pleť a zjednotíte jej odtieň. Jeho základom je mica a ďalšie prírodné minerály. Zloženie je obohatené o regeneračný allantion či jantárový prášok, ktorý je v Litve tradične cenený pre svoje antimikrobiálne, upokojujúce a liečivé účinky.

Minerálny make-up v tmavšom bronzovom odtieni síce nemá výrazné krycie vlastnosti, ale zato podtrhne prirodzený odtieň vašej pleti a celkovo ju zjednotí. Odtieň Bronze sa hodí nielen pre zjednotenie tmavej pleti, ale aj ako bronzer a môžete ho využiť aj na kontúrovanie alebo prejasnenie tváre. Make-up sa hodí aj pre mastnú pleť. Pomáha absorbovať prebytočný maz a celkovo zmatnieť pleť. Vďaka čisto prírodnému zloženiu neupcháva póry. Je obohatený o allantion či jantárový prášok, ktorý upokojuje prípadné podráždenie. Prirodzený UV filter chráni pleť pred škodlivými vplyvmi pri pobyte na slnku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: tmavá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/