/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Candy Cane 0,75 g

Značka:
Množství: 0,75 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 10 g / 579 Kč
Kategorie: Sypké make-upy, Vzorky dekorativní kosmetiky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Candy Cane 0,75 g

Lily Lolo Minerální make-up Candy Cane ocení především majitelky světlé a bledé pleti, která má studený podtón s růžovými barevnými tóny. Make-up nevytváří nežádoucí nadměrně přepudrovaný efekt, působí přirozeně a díky snadnému a rychlému nanášení je perfektním společníkem pro každodenní líčení a jakoukoliv příležitost.

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetikySjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává vám přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Candy Cane 0,75 g

Lily Lolo minerálny make-up Candy Cane ocenia predovšetkým majiteľky svetlej a bledej pleti, ktorá má studený podtón s ružovými farebnými tónmi. Make-up nevytvára nežiaduco nadmerne napudrovaný efekt, pôsobí prirodzene a vďaka jednoduchému a rýchlemu nanášaniu je perfektným spoločníkom pre každodenné líčenie a akúkoľvek príležitosť.

Minerálny make-up Lily Lolo je výbornou prírodnou alternatívou v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Zjednocuje farebný tón pleti, pomáha zakryť prípadné nedokonalosti a dodáva vám prirodzene krásny vzhľad. Jemné rozjasňujúce čiastočky rozžiaria vašu tvár a dodajú zdravú farbu unavenej a šedej pleti. Make-up je mimoriadne jemne namletý, veľmi ľahko sa nanáša pomocou hubky či kabuki štetca a nevytvára efekt masky.

Vďaka prírodnému zloženiu bez chemických látok a pre kožu potenciálne škodlivých zložiek je vhodný pre všetky typy pleti. Nedráždi pokožku, nespôsobuje začervenanie a možno ho použiť aj na citlivú či aknóznu pleť. Zároveň je vysoko odolný proti oteru aj vlhkosti a vyznačuje sa celodennou výdržou bez nutnosti dodatočných úprav. Je ho možné tiež vrstviť podľa požadovanej miery krytia. Minerálny make-up je ideálny aj pre náročné užívateľky, ktoré si želajú bezchybný, avšak dokonale prirodzený výsledok.

Čaro minerálneho make-upu

Minerálny make-up Lily Lolo je tým najlepším, čo môžete vo svete minerálnej kozmetiky vyskúšať. Minerálny make-up na rozdiel od konvenčne ponúkaných make-upov vyniká svojím kvalitným zložením, neobsahuje žiadne pridané syntetické ingrediencie ani silikóny, ktoré často stoja za upchávaním pórov. Minerálny make-up Lily Lolo je teda celkom prírodný a poskytne vašej pokožke jemnú starostlivosť.

Krytie a zjednotenie

Minerálny make-up Lily Lolo si zachováva všetky kladné vlastnosti klasických make-upov, avšak zároveň tiež dlhodobo pri pravidelnom používaní prospieva kvalite pleti, ktorú nezaťažuje a nespôsobuje upchávanie pórov, a tým aj vznik pupienkov. Vytvorí na vašej tvári rovnomernú vrstvu, ktorá zjednotí tón pleti a zakryje prípadné nedokonalosti.

Prirodzený efekt

Nemusíte sa však báť, že by minerálny make-up bol na vašej tvári jasne badateľný. Vďaka kvalitným minerálnym pigmentom má síce výbornú kryciu schopnosť, avšak zároveň je na tvári veľmi prirodzený a takpovediac neviditeľný. Navyše nedráždi pokožku, nespôsobuje jej začervenanie či vysušovanie a je vhodný na všetky typy pleti vrátane aknóznej a citlivej.

Dokonalá pleť

Minerálny make-up Lily Lolo Candy Cane vytvorí na vašej tvári efekt dokonalej pleti a vďaka rozjasňujúcim čiastočkám opticky odstráni známky únavy či stresu a pokožke dodá svieži pestovaný vzhľad. Jednoducho sa nanáša hubkou či kabuki štetcom a môžete ho ľubovoľne vrstviť bez toho, aby na tvári vytvoril hutný nános. Odtieň Candy Cane je vhodný pre svetlý odtieň pokožky so studeným podtónom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Zinc Oxide (CI 77891), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499)
i
i

barva - světlost: světlá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz