/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up China Doll 10 g

Značka:
Množství: 10 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,75 g / 74 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
4,8/5 3 hlasy
Cena
579
ks
Bez DPH 479 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up China Doll 10 g

Lily Lolo Minerální make-up China Doll je určený pro velmi světlou a světlou pleť. Jeho zabarvení je neutrální, tudíž je vhodný pro pokožku bez výrazného růžového či nažloutlého podtónu. Dodává porcelánově světlé pleti zdravý opečovávaný vzhled s variabilním krytím nedokonalostí a zároveň ji jemně rozjasní díky prosvětlujícím minerálním pigmentům. 

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetikySjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává vám přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up China Doll 10 g

Lily Lolo Minerálny make-up China Doll je určený pre veľmi svetlú a svetlú pleť. Jeho zafarbenie je neutrálne, teda je vhodný pre pokožku bez výrazného ružového či žltkastého podtónu. Dodáva porcelánovo svetlej pleti zdravý starostlivosťou zahrnutý vzhľad s variabilným krytím nedokonalostí a zároveň ju jemne rozjasní vďaka presvetľujúcim minerálnym pigmentom.

Minerálny make-up Lily Lolo je skvelou prírodnou alternatívou v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Zjednocuje farebný tón pleti, pomáha zakryť prípadné nedostatky a dodáva vám prirodzene krásny vzhľad. Jemné rozjasňujúce čiastočky rozžiaria vašu tvár a dodajú zdravú farbu unavenej a šedej pleti. Make-up je mimoriadne jemne namletý, veľmi ľahko sa nanáša pomocou hubky či kabuki štetca a nevytvára efekt masky.

Vďaka prírodnému zloženiu bez chemických látok a pre kožu potenciálne škodlivých syntetických zložiek je vhodný pre všetky typy pleti. Nedráždi pokožku, nespôsobuje začervenanie a možno ho použiť aj pre citlivú a aknóznu pleť. Zároveň je vysoko odolný proti oteru aj vlhkosti a vyznačuje sa celodennou výdržou bez nutnosti dodatočných úprav. Je ho možné tiež vrstviť podľa požadovanej miery krytia. Minerálny make-up je ideálny aj pre náročné užívateľky, ktoré si želajú bezchybný, avšak dokonale prirodzený výsledok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Pro dokonalou pleť | 30.7.2016 12:25:04 | Martina

Vzhledem k tomu, že moje pleť je citlivá, hledala jsem nějaké východisko, protože většina tekutých make-upů mi spíš pleť zatěžovala a rychle se mastila. Říkala jsem si, že vyzkouším Lily Lolo, nad odstínem jsem nějak moc nepřemýšlela a prostě jsem vzala tento a byl to nejlepší nápad, co mě napadl! Pleť je krásně zmatovaná, krytí drží a díky vrstvení si můžete i nastavit optimální vrstvu krytí. To je dobré i pro ty, co mají problém s akné. :-) Pleť se musí před nanesením namazat (dobré jsou různé oleje, já osobně používám konopné máslo) a super. Jediné mínusy jsou pro mě rychlá spotřeba (vydrží mi při každodenním užívání tak 3-4 týdny), poměrně vysoká cena (ale zase je tu kvalita a přírodní složení, které neucpe póry). Osobně jsem velmi spokojená a brala bych nějaké cenově příjemné větší balení.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Zinc Oxide (CI 77891), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499)
i
i

barva - světlost: světlá, velmi světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz