/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Porcelain 0,75 g

Značka:
Množství: 0,75 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 10 g / 579 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Porcelain 0,75 g

Lily Lolo Minerální make-up Porcelain je obzvláště vhodný pro velmi světlou sněhurkovskou pleť bez výrazného narůžovělého či nažloutlého podtónu. Je barevně neutrální a určený pro alabastrově světlou pokožku. Dokonale harmonizuje vzhled pleti a napomáhá ji chránit před škodlivými účinky slunečního záření díky ochrannému faktoru SPF 15. 

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetikySjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává jí přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Porcelain 0,75 g

 

Lily Lolo Minerálny make-up Porcelain je obzvlášť vhodný pre veľmi svetlú pleť typu snehulienky bez výrazného ružovkastého či žltkastého podtónu. Je farebne neutrálny a určený pre alabastrovo svetlú pokožku. Dokonale harmonizuje vzhľad pleti a napomáha ju chrániť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia vďaka ochrannému faktoru SPF 15.

Minerálny make-up Lily Lolo je skvelou prírodnou alternatívou v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Zjednocuje farebný tón pleti, pomáha zakryť prípadné nedokonalosti a dodáva jej prirodzene krásny vzhľad. Jemné rozjasňujúce čiastočky rozžiaria vašu tvár a dodajú zdravú farbu unavenej a šedej pleti. Make-up je mimoriadne jemne namletý, veľmi ľahko sa nanáša pomocou hubky či kabuki štetca a nevytvára efekt masky.

Vďaka prírodnému zloženiu bez chemických látok a pre kožu potenciálne škodlivých syntetických zložiek je vhodný pre všetky typy pleti. Nedráždi pokožku, nespôsobuje začervenanie a možno ho použiť aj pre citlivú či aknóznu pleť. Zároveň je vysoko odolný proti oteru aj vlhkosti a vyznačuje sa celodennou výdržou bez nutnosti dodatočných úprav. Je ho možné tiež vrstviť podľa požadovanej miery krytia. Minerálny make-up je ideálny aj pre náročné užívateľky, ktoré si želajú bezchybný, avšak dokonale prirodzený výsledok.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Zinc Oxide (CI 77891), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499)
i
i

barva - světlost: velmi světlá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz