/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 702 Sparkling Snow 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 702 Sparkling Snow 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v perlově bílém odstínu 702 Sparkling Snow rozzáří váš pohled. Obsahují kvalitní minerální pigmenty, které se snadno nanáší. V jejich složení nenaleznete žádné složky syntetického původu, a tak je můžete použít i na citlivé oči. Stíny obsahují jantarový výtažek používaný tradičně v Litvě pro své antimikrobiální a léčivé účinky.

Oční stíny Sparkling Snow díky drobným třpytivým částečkám pokryjí oční víčka jako poprašek čerstvého sněhu. Lze je použít samostatně k rozzáření pohledu i optickému zvětšení oka, ale i v kombinaci s dalšími odstíny. Mají sametově hebkou texturu, která krásně přilne k víčku, má dlouhou výdrž a nezalézá do vrásek. Obsažený jantarový výtažek stínům dodává antibakteriální a zklidňující vlastnosti. Díky čistě přírodnímu složení můžete stíny bez obav používat i v případě, že máte citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 702 Sparkling Snow 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v perlovo bielom odtieni 702 Sparkling Snow rozžiaria váš pohľad. Obsahujú kvalitné minerálne pigmenty, ktoré sa ľahko nanášajú. V ich zložení nenájdete žiadne zložky syntetického pôvodu, a tak ich môžete použiť aj na citlivé oči. Tiene obsahujú jantárový výťažok používaný tradične v Litve pre svoje antimikrobiálne a liečivé účinky.

Očné tiene Sparkling Snow vďaka drobným trblietavým čiastočkám pokryjú očné viečka ako poprašok čerstvého snehu. Možno ich použiť samostatne na rozžiarenie pohľadu aj optické zväčšenie oka, ale aj v kombinácii s ďalšími odtieňmi. Majú zamatovo hebkú textúru, ktorá krásne priľne k viečku, dlhú výdrž a nezalieza do vrások. Obsiahnutý jantárový výťažok tieňom dodáva antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Vďaka čisto prírodnému zloženiu môžete tiene bez obáv používať aj v prípade, že máte citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: bílá, perleťová
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/