/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 703 Frost 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 703 Frost 1 g

S minerálními očními stíny Uoga Uoga v decentním růžovém odstínu 703 Frost se shimmerem získají vaše oči přirozený look, který podtrhne jejich barvu. Stíny se sytými minerálními pigmenty se dobře nanáší. Nenajdete v nich žádné syntetické přídavky, takže se nemusíte bát je použít i v případě, že máte citlivé oči. Složení je obohacené antimikrobiálním výtažkem z jantaru.

Oční stíny Frost pokryjí vaše oční víčka jemným růžovým odstínem s drobnými třpytivými částečky, které potrhnou barvu vašich očí. Jejich hebká textura krásně přilne k očnímu víčku a vytvoří rovnoměrné líčení. Stíny s přírodními pigmenty mají dlouhou výdrž a nestékají do vrásek a záhybů. Jantarový extrakt, tradičně využívaný v Litvě, má antibakteriální a zklidňující účinky. Čistě přírodní složení je vhodné i pro citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete je kombinovat s jinými odstíny pro výraznější líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 703 Frost 1 g

S minerálnymi očnými tieňmi Uoga Uoga v decentnom ružovom odtieni 703 Frost so shimmerom získajú vaše oči prirodzený look, ktorý podčiarkne ich farbu. Tiene so sýtymi minerálnymi pigmentmi sa dobre nanášajú. Nenájdete v nich žiadne syntetické prídavky, takže sa nemusíte báť ich použiť aj v prípade, že máte citlivé oči. Zloženie je obohatené antimikrobiálnym výťažkom z jantáru.

Očné tiene Frost pokryjú vaše očné viečka jemným ružovým odtieňom s drobnými trblietavými čiastočkami, ktoré potrhnú farbu vašich očí. Ich hebká textúra krásne priľne k očnému viečku a vytvorí rovnomerné líčenie. Tiene s prírodnými pigmentmi majú dlhú výdrž a nestekajú do vrások a záhybov. Jantárový extrakt, tradične využívaný v Litve, má antibakteriálne a upokojujúce účinky. Čisto prírodné zloženie je vhodné aj pre citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: růžová
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/