/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 704 Cute 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 704 Cute 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga 704 Cute propůjčí vašim očím matný světle růžový odstín. Hodí se především pro hnědé oči, krásně podtrhnou jejich barvu. Můžete je použít jak samotné, tak je kombinovat s jinými odstíny pro výraznější líčení. Čistě minerální pigmenty nabízejí kvalitní krytí. Složení bez jakýchkoliv syntetických látek je vhodné i pro citlivé oči.

S očními stíny v matném světle růžovém odstínu hravě vytvoříte jemné denní líčení. Jejich sametová textura krásně přilne k očnímu víčku a má dlouhou výdrž. Stíny navíc nezalézají do vrásek a záhybů. Lze je libovolně vrstvit a kombinovat s jinými barvami. Obsažený výtažek z jantaru, v Litvě oblíbený pro své antibakteriální účinky, zklidňuje citlivou pokožku očního víčka. Stíny lze díky 100% přírodnímu složení bez obav používat i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete libovolně kombinovat s jinými odstíny pro výraznější líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 704 Cute 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga 704 Cute prepožičajú vašim očiam matný svetlo ružový odtieň. Hodia sa predovšetkým pre hnedé oči, krásne podtrhnú ich farbu. Môžete ich použiť samotne, aj ich kombinovať s inými odtieňmi pre výraznejšie líčenie. Čisto minerálne pigmenty ponúkajú kvalitné krytie. Zloženie bez akýchkoľvek syntetických látok je vhodné aj pre citlivé oči.

S očnými tieňmi v matnom svetle ružovom odtieni hravo vytvoríte jemné denné líčenie. Ich zamatová textúra krásne priľne k očnému viečku a dlhú výdrž. Tiene navyše nezaliezajú do vrások a záhybov. Možno ich ľubovoľne vrstviť a kombinovať s inými farbami. Obsiahnutý výťažok z jantáru, v Litve obľúbený pre svoje antibakteriálne účinky, upokojuje citlivú pokožku očného viečka. Tiene možno vďaka 100% prírodnému zloženiu bez obáv používať aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/