/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 705 Crazy Octopus 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 705 Crazy Octopus 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga 705 Crazy Octopus dodají vašim očním víčkům matný jasně broskvový odstín. Krásně podtrhnou barvu hnědých nebo zelených očí. Obsahují čisté minerální pigmenty, které se výborně nanáší a mají dlouhou výdrž. Nenajdete v nich žádné syntetické látky, a tak se hodí i pro citlivé oči. Jejich složení je obohacené o jantarový výtažek s antimikrobiálními účinky.

Oční stíny v jasně broskvovém odstínu se skvěle hodí pro matné denní líčení hnědých či zelených očí. Obsahují kvalitní přírodní pigmenty. Jejich hedvábná textura krásně přilne k víčku, má dlouhou výdrž a neslévá se do vrásek a záhybů. Jsou obohacené výtažkem z jantaru, jež se v Litvě tradičně využívá pro své antibakteriální a zklidňující vlastnosti. 100% přírodní složení je dostatečně šetrné i k citlivějším očím.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 705 Crazy Octopus 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga 705 Crazy Octopus dodajú vašim očným viečkam matný jasne broskyňový odtieň. Krásne podčiarknu farbu hnedých alebo zelených očí. Obsahujú čisté minerálne pigmenty, ktoré sa výborne nanášajú a majú dlhú výdrž. Nenájdete v nich žiadne syntetické látky, a tak sa hodia aj pre citlivé oči. Ich zloženie je obohatené o jantárový výťažok s antimikrobiálnymi účinkami.

Očné tiene v jasne broskyňovom odtieni sa skvele hodia na matné denné líčenie hnedých či zelených očí. Obsahujú kvalitné prírodné pigmenty. Ich hodvábna textúra krásne priľne k viečku, dlhú výdrž a nezlieva sa do vrások a záhybov. obohatené výťažkom z jantáru, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. 100% prírodné zloženie je dostatočne šetrné aj k citlivejším očiam.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: broskvová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/