/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 710 Naked & Happy 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 710 Naked & Happy 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v univerzálním béžovém odstínu 710 Naked & Happy se zlatým shimmerem se hodí pro jakoukoli příležitost. Snadno s nimi vytvoříte lehké denní líčení, ale můžete jimi prozářit i líčení na večírek. Kvalitní minerální pigmenty se dobře nanáší a mají dlouhou výdrž.  Nenajdete v nich žádné syntetické látky a hodí se proto i pro citlivé oči. Jsou obohacené jantarovým výtažkem s antimikrobiálními účinky.

Oční stíny ve světlém béžovém odstínu se zlatým shimmerem jsou velmi univerzální. Budou slušet všem barvám očí a hodí se nejen pro jemné denní líčení, ale lze s nimi rozzářit i večerní make-up na párty. Sametově hebká textura se snadno nanáší, krásně přilne k víčku a během dne nezalézá do vrásek a záhybů víčka. Složení stínů je obohacené o jantarový výtažek, tradičně používaný v Litvě, který má antibakteriální a zklidňující účinky. Stíny lze bez obav používat i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 710 Naked & Happy 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v univerzálnom béžovom odtieni 710 Naked & Happy so zlatým shimmerom sa hodia pre akúkoľvek príležitosť. Ľahko s nimi vytvoríte ľahké denné líčenie, ale môžete nimi prežiariť aj líčenie na večierok. Kvalitné minerálne pigmenty sa dobre nanášajú a majú dlhú výdrž. Nenájdete v nich žiadne syntetické látky a hodia sa preto aj pre citlivé oči. obohatené jantárovým výťažkom s antimikrobiálnymi účinkami.

Očné tiene vo svetlom béžovom odtieni so zlatým shimmerom sú veľmi univerzálne. Pristanú všetkým farbám očí a hodia sa nielen pre jemné denné líčenie, ale možno s nimi rozžiariť i večerný make-up na párty. Zamatovo hebká textúra sa ľahko nanáša, krásne priľne k viečku a počas dňa nezalieza do vrások a záhybov viečka. Zloženie tieňov je obohatené o jantárový výťažok, tradične používaný v Litve, ktorý má antibakteriálne a upokojujúce účinky. Tiene možno bez obáv používať aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/