/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 711 Autumn Light 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 711 Autumn Light 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga 711 Autumn Light mají matný světle hnědý odstín. Obsahují syté přírodní pigmenty a velmi snadno se nanáší. Nenajdete v nich žádné syntetické složky, takže se hodí i k líčení citlivých očí. Složení je obohaceno o jantarový výtažek, který je tradičně využíván v Litvě pro své antibakteriální účinky.

Oční stíny Autumn Light pokryjí oční víčko matným světle hnědým odstínem, který bude slušet zejména modrým nebo šedým očím. Jejich sametová textura k pokožce krásně přilne a vytvoří rovnoměrné líčení. Stíny mají dlouhou výdrž a během dne nestékají a neslévají se do drobných vrásek. Jantarový extrakt působí antibakteriálně a zklidňuje. Díky čistě přírodnímu složení se stíny nemusíte obávat použít na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 711 Autumn Light 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga 711 Autumn Light majú matný svetlo hnedý odtieň. Obsahujú sýte prírodné pigmenty a veľmi ľahko sa nanášajú. Nenájdete v nich žiadne syntetické zložky, takže sa hodia aj na líčenie citlivých očí. Zloženie je obohatené o jantárový výťažok, ktorý je tradične využívaný v Litve pre svoje antibakteriálne účinky.

Očné tiene Autumn Light pokryjú očné viečko matným svetlo hnedým odtieňom, ktorý pristane najmä modrým alebo šedým očiam. Ich zamatová textúra k pokožke krásne priľne a vytvorí rovnomerné líčenie. Tiene majú dlhú výdrž a počas dňa nestekajú a nezlievajú sa do drobných vrások. Jantárový extrakt pôsobí antibakteriálne a upokojuje. Vďaka čisto prírodnému zloženiu sa tiene nemusíte obávať použiť na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: hnědá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/