/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 712 Posh Fox 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 712 Posh Fox 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v teple hnědém odstínu 712 Posh Fox s bronzovým shimmerem se hodí na každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Kvalitní minerální pigmenty se dobře nanáší a mají výbornou výdrž. V jejich složení byste těžko hledali jakékoliv syntetické látky. Jsou obohacené jantarovým výtažkem, který je vysoce ceněný v Litvě pro své antimikrobiální vlastnosti.

Oční stíny v teple hnědém odstínu s bronzovým shimmerem se hodí hlavně pro denní líčení světlých očí, jejichž pohled krásně rozzáří. Sametová textura jednoduše přilne k očnímu víčku a během dne nezalézá do vrásek a záhybů oka. Obsažený jantarový extrakt působí antibakteriálně a zklidňuje. Stíny se 100% přírodním složením můžete bez obav využít i k líčení citlivých očí.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 712 Posh Fox 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v teple hnedom odtieni 712 Posh Fox s bronzovým shimmerom sa hodia na každodenné nosenie aj pre zvláštne príležitosti. Kvalitné minerálne pigmenty sa dobre nanášajú a majú výbornú výdrž. V ich zložení by ste ťažko hľadali akékoľvek syntetické látky. obohatené jantárovým výťažkom, ktorý je vysoko cenený v Litve pre svoje antimikrobiálne vlastnosti.

Očné tiene v teple hnedom odtieni s bronzovým shimmerom sa hodia hlavne pre denné líčenie svetlých očí, ktorých pohľad krásne rozžiaria. Zamatová textúra jednoducho priľne k očnému viečku a počas dňa nezalieza do vrások a záhybov oka. Obsiahnutý jantárový extrakt pôsobí antibakteriálne a upokojuje. Tiene so 100% prírodným zložením môžete bez obáv využiť i na líčenie citlivých očí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: hnědá
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: prášková
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/