/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 713 Oh-owl 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 713 Oh-owl 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga 713 Oh-owl mají matný zemitě hnědý odstín. Snadno s nimi vytvoříte jemné i výraznější denní líčení. Jsou plné kvalitních přírodních pigmentů, které se snadno nanáší a mají dobré krytí. Neobsahují žádné syntetické složky, takže jsou vhodné i pro citlivé oči. Složení je obohacené o jantarový výtažek, který má antimikrobiální účinky.

Stíny Oh-owl v matném zemitě hnědém odstínu se hodí pro všechny barvy očí. Hodí se pro střídmé denní líčení, ale lze je využít i pro výraznější kouřové líčení. Díky mice a minerálním pigmentům mají stíny sytou barvu. Hebká textura hravě přilne k očnímu víčku, má dlouhou výdrž a nezalézá do vrásek a záhybů. Obsažený jantarový extrakt, tradičně využívaný v Litvě, působí antibakteriálně a zklidňuje podráždění. Stíny lze bez obav použít i k líčení citlivých očí.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 713 Oh-owl 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga 713 Oh-owl majú matný zemito hnedý odtieň. Ľahko s nimi vytvoríte jemné aj výraznejšie denné líčenie. Sú plné kvalitných prírodných pigmentov, ktoré sa ľahko nanášajú a majú dobré krytie. Neobsahujú žiadne syntetické zložky, takže sú vhodné aj pre citlivé oči. Zloženie je obohatené o jantárový výťažok, ktorý má antimikrobiálne účinky.

Tiene Oh-owl v matnom zemito hnedom odtieni sa hodia pre všetky farby očí. Hodia sa pre striedme denné líčenie, ale možno ich využiť aj pre výraznejšie dymové líčenie. Vďaka mica a minerálnym pigmentom majú tiene sýtu farbu. Hebká textúra hravo priľne k očnému viečku, dlhú výdrž a nezalieza do vrások a záhybov. Obsiahnutý jantárový extrakt, tradične využívaný v Litve, pôsobí antibakteriálne a upokojuje podráždenia. Tiene možno bez obáv použiť aj na líčenie citlivých očí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: hnědá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/