/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 714 Smiling Deer 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 714 Smiling Deer 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v matném kávovém odstínu 714 Smiling Deer se hodí k výraznějšímu dennímu i večernímu líčení. Jejich složení je bohaté na kvalitní přírodní pigmenty, které se snadno nanáší a mají skvělé krytí. Neobsahují žádné syntetické složky, a hodí se tak i pro citlivější oči. Jsou obohacené o jantarový výtažek s antimikrobálními účinky.

Matné kávově hnědé stíny se hodí především pro tmavé oči, jejichž tón krásně podtrhnou. Lze je použít i k výraznějšímu kouřovému líčení. Díky mice a minerálním pigmentům rovnoměrně pokryjí oční víčko sytou barvou. Jejich sametově hebká textura hravě přilne k pokožce, má dlouhou výdrž a nestéká do vrásek. Obsažený jantarový extrakt, tradičně využívaný v Litvě, působí antibakteriálně a zklidňuje. Čistě přírodní složení je vhodné i pro citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 714 Smiling Deer 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v matnom kávovom odtieni 714 Smiling Deer sa hodia k výraznejšiemu dennému i večernému líčeniu. Ich zloženie je bohaté na kvalitné prírodné pigmenty, ktoré sa ľahko nanášajú a majú skvelé krytie. Neobsahujú žiadne syntetické zložky, a hodia sa tak aj pre citlivejšie oči. obohatené o jantárový výťažok s antimikrobálními účinkami.

Matné kávovo hnedé tiene sa hodia predovšetkým pre tmavé oči, ktorých tón krásne podtrhnú. Možno ich použiť aj k výraznejšiemu dymovému líčeniu. Vďaka mica a minerálnym pigmentom rovnomerne pokryjú očné viečko sýtou farbou. Ich zamatovo hebká textúra hravo priľne k pokožke, dlhú výdrž a nesteká do vrások. Obsiahnutý jantárový extrakt, tradične využívaný v Litve, pôsobí antibakteriálne a upokojuje. Čisto prírodné zloženie je vhodné aj pre citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: hnědá, kávová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/