/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 715 Fuzzy Bear 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 715 Fuzzy Bear 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v matném čokoládově hnědém odstínu 715 Fuzzy Bear se hodí pro vytvoření výrazného denního i večerního líčení. Obsahují kvalitní minerální pigmenty, snadno se nanáší a poskytují kvalitní krytí. Složení neobsahuje žádné syntetické složky, takže nehrozí podráždění oka. Je navíc obohacené o jantarový extrakt, který má antimikrobiální účinky.

Stíny v tmavém čokoládovém odstínu budou slušet hlavně tmavým očím. Pro vytvoření výrazného kouřového líčení je snadno zkombinujete s dalšími odstíny. Jejich sametová textura krásně přilne k víčku a díky mice a minerálním pigmentům nabízí kvalitní pigmentaci pro dlouhotrvající líčení bez slévání. Obsažený jantarový výtažek, tradičně používaný v Litvě, dodává stínům antibakteriální účinky a působí proti podráždění. Díky 100% přírodnímu složení se nemusíte bát stíny použít ani na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 715 Fuzzy Bear 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v matnom čokoládovo hnedom odtieni 715 Fuzzy Bear sa hodia pre vytvorenie výrazného denného aj večerného líčenia. Obsahujú kvalitné minerálne pigmenty, ľahko sa nanášajú a poskytujú kvalitné krytie. Zloženie neobsahuje žiadne syntetické zložky, takže nehrozí podráždenie oka. Je navyše obohatené o jantárový extrakt, ktorý má antimikrobiálne účinky.

Tiene v tmavom čokoládovom odtieni pristanú hlavne tmavým očiam. Pre vytvorenie výrazného dymového líčenia ich ľahko skombinujete s ďalšími odtieňmi. Ich zamatová textúra krásne priľne k viečku a vďaka mica a minerálnym pigmentom ponúkajú kvalitnú pigmentáciu pre dlhotrvajúce líčenie bez zlievania. Obsiahnutý jantárový výťažok, tradične používaný v Litve, dodáva tieňom antibakteriálne účinky a pôsobí proti podráždeniu. Vďaka 100% prírodnému zloženiu sa nemusíte báť tiene použiť ani na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: čokoládová, hnědá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/