/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 721 Mystic Water 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 721 Mystic Water 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v saténovém odstínu královské modři 721 Mystic Water se hodí jak pro denní, tak večerní líčení. Mají matnou texturu a obsahují kvalitní přírodní pigmentaci pro syté odstíny. Snadno se nanáší a v jejich složení nenajdete žádné syntetické látky, které by mohly podráždit oči. Jsou obohacené o jantarový výtažek s antimikrobiálními a léčivými účinky.

Stíny v tmavším modrém odstínu bez shimmeru podtrhnou krásu hnědých očí. Využijete je i pro kouřové či výrazné večerní líčení. Jejích hedvábná textura se snadno nanáší a rovnoměrně pokryje víčko. Stíny mají dlouhou výdrž a během dne nestékají do drobných vrásek. Obsažený jantarový extrakt, tradičně používaný v Litvě, se chlubí antibakteriálními a zklidňujícími vlastnostmi. Díky čistě přírodnímu složení můžete stíny bez obav používat i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 721 Mystic Water 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v saténovom odtieni kráľovskej modrej 721 Mystic Water sa hodia ako pre denné, tak večerné líčenie. Majú matnú textúru a obsahujú kvalitnú prírodnú pigmentáciu pre sýte odtiene. Ľahko sa nanášajú a v ich zložení nenájdete žiadne syntetické látky, ktoré by mohli podráždiť oči. obohatené o jantárový výťažok s antimikrobiálnymi a liečivými účinkami.

Tiene v tmavšom modrom odtieni bez shimmeru podtrhnú krásu hnedých očí. Využijete ich aj pre dymové či výrazné večerné líčenie. Ich hodvábna textúra sa ľahko nanáša a rovnomerne pokryje viečko. Tiene majú dlhú výdrž a počas dňa nestekajú do drobných vrások. Obsiahnutý jantárový extrakt, tradične používaný v Litve, sa chváli antibakteriálnymi a upokojujúcimi vlastnosťami. Vďaka čisto prírodnému zloženiu môžete tiene bez obáv používať aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: modrá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/