/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 724 Just One Sip 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 724 Just One Sip 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v matném burgundy odstínu 724 Just One Sip se hodí pro výrazné denní líčení i party make-up. Jsou plné kvalitních minerálních pigmentů, které rovnoměrně pokryjí oční víčko. Neobsahují žádné syntetické složky, takže se nemusíte bát podráždění oka. Najdete v nich extrakt z jantaru, který se používá pro své antimikrobiální účinky.

Stíny v tmavém červeném odstínu bez shimmeru se hodí pro výraznější líčení očí. Můžete je libovolně kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření osobitého make-upu. Burgundy odstín bude slušet hlavně hnědým a zeleným očím. Sametová textura se snadno nanáší, má dlouhou výdrž a během dne nestéká do drobných vrásek a záhybů víčka. Obsažený jantarový extrakt, tradičně používaný v Litvě, stínům dodává antibakteriální a zklidňující účinky.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 724 Just One Sip 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v matnom burgundy odtieni 724 Just One Sip sa hodia pre výrazné denné líčenie aj party make-up. Sú plné kvalitných minerálnych pigmentov, ktoré rovnomerne pokryjú očné viečko. Neobsahujú žiadne syntetické zložky, takže sa nemusíte báť podráždenia oka. Nájdete v nich extrakt z jantáru, ktorý sa používa pre svoje antimikrobiálne účinky.

Tiene v tmavom červenom odtieni bez shimmeru sa hodia pre výraznejšie líčenie očí. Môžete ich ľubovoľne kombinovať s inými odtieňmi pre vytvorenie osobitého make-upu. Burgundy odtieň pristane hlavne hnedým a zeleným očiam. Zamatová textúra sa ľahko nanáša, dlhú výdrž a počas dňa nesteká do drobných vrások a záhybov viečka. Obsiahnutý jantárový extrakt, tradične používaný v Litve, tieňom dodáva antibakteriálne a upokojujúce účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: burgundská
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/