/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 730 Friendly Shark 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 730 Friendly Shark 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v antracitovém odstínu 730 Friendly Shark se shimmerem se hodí pro každodenní líčení i výraznější oční make-up. Kvalitní přírodní pigmenty se dobře nanáší a mají výbornou výdrž. V jejich složení nenajdete žádné syntetické látky. Navíc jsou obohaceny výtažkem z jantaru, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální účinky.

Stíny v chladnějším tmavě šedém odstínu s jemným shimmerem se hodí k jakékoliv barvě očí. Hravě s nimi vykouzlíte i výraznější kouřové líčení. Sametově heboučká textura krásně přilne k víčku a během dne nestéká do vrásek a záhybů oka. Jantarový extrakt dodává stínům antibakteriální a zklidňující vlastnosti. Díky 100% přírodnímu složení se nemusíte bát stíny použít i na citlivější oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 730 Friendly Shark 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v antracitovom odtieni 730 Friendly Shark so shimmerom sa hodia pre každodenné líčenie aj výraznejší očný make-up. Kvalitné prírodné pigmenty sa dobre nanášajú a majú výbornú výdrž. V ich zložení nenájdete žiadne syntetické látky. Navyše sú obohatené výťažkom z jantáru, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne účinky.

Tiene v chladnejšom tmavo šedom odtieni s jemným shimmerom sa hodia k akejkoľvek farbe očí. Hravo s nimi vykúzlite aj výraznejšie dymové líčenie. Zamatovo hebučká textúra krásne priľne k viečku a počas dňa nesteká do vrások a záhybov oka. Jantárový extrakt dodáva tieňom antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Vďaka 100% prírodnému zloženiu sa nemusíte báť tiene použiť aj na citlivejšie oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: šedá
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/