/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 731 Night Crow 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 731 Night Crow 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v černém matném odstínu 731 Night Crow si říkají o účast na výrazném očním make-upu. Budou slušet všem barvám očí. Obsahují čisté přírodní pigmenty v sytém odstínu, dobře se nanáší a mají výbornou výdrž. Jejich složení je obohaceno o jantarový extrakt, tradičně využívaný v Litvě pro své antimikrobiální vlastnosti.

Černočerné matné stíny jsou jako na míru ušité těm, kdo touží po výrazném kouřovém líčení. Hravě je zkombinujete s jinými barvami. Díky mice a minerálním pigmentům pokryjí stíny oční víčko sytou barvou. Sametově hebká textura krásně přilne k pokožce, má dlouhou výdrž a během dne nijak nestéká do vrásek a záhybů oka. Obsažený jantarový extrakt působí antibakteriálně a zklidňuje. Čistě přírodní složení stínů je vhodné i pro líčení citlivých očí.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřového líčení kombinujte se světlejšími odstíny (např. antracit, šedá, bílá).

Uoga Uoga Minerální oční stíny 731 Night Crow 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v čiernom matnom odtieni 731 Night Crow si hovoria o účasť na výraznom očnom make-upu. Pristanú všetkým farbám očí. Obsahujú čisté prírodné pigmenty v sýtom odtieni, dobre sa nanášajú a majú výbornú výdrž. Ich zloženie je obohatené o jantárový extrakt, tradične využívaný v Litve pre svoje antimikrobiálne vlastnosti.

Čierno čierne matné tiene sú ako na mieru ušité tým, ktorí túžia po výraznom dymovom líčení. Hravo ich skombinujete s inými farbami. Vďaka mica a minerálnym pigmentom pokryjú tiene očné viečko sýtou farbou. Zamatovo hebká textúra krásne priľne k pokožke, má dlhú výdrž a počas dňa nijako nesteká do vrások a záhybov oka. Obsiahnutý jantárový extrakt pôsobí antibakteriálne a upokojuje. Čisto prírodné zloženie tieňov je vhodné aj pre líčenie citlivých očí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: černá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/