/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 740 Star Box 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 740 Star Box 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga ve třpytivém smetanovém odstínu 740 Star Box rozzáří váš pohled jako mávnutím kouzelného proutku. Obsahují kvalitní minerální pigmenty, které se snadno nanáší. V jejich složení nenajdete žádné syntetické látky. Stíny jsou obohacené o jantarový výtažek používaný tradičně v Litvě pro své antimikrobiální účinky.

Smetanově bílé stíny se shimmerem díky drobným částečkám micy pokryjí oční víčka jako poprašek čerstvého sněhu a rozzáří tak váš pohled. Světlý odstín opticky zvětší oči. Stíny se dobře kombinují i s jinými barvami, například pro výraznější kouřové líčení. Jejich sametová textura krásně přilne k víčku, má dlouhou výdrž a nijak nestéká a nezalézá do drobných vrásek. Obsažený jantarový výtažek dodává stínům antibakteriální a zklidňující vlastnosti. Díky 100% přírodnímu složení můžete stíny bez obav použít i na citlivé oči.

Použití: Pro rozzáření očí naberte malé množství minerálních stínů prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 740 Star Box 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v trblietavom smotanovom odtieni 740 Star Box rozžiaria váš pohľad ako mávnutím čarovného prútika. Obsahujú kvalitné minerálne pigmenty, ktoré sa ľahko nanášajú. V ich zložení nenájdete žiadne syntetické látky. Tiene sú obohatené o jantárový výťažok používaný tradične v Litve pre svoje antimikrobiálne účinky.

Smotanovo biele tiene so shimmerom vďaka drobným čiastočkám mica pokryjú očné viečka ako poprašok čerstvého snehu a rozžiaria tak váš pohľad. Svetlý odtieň opticky zväčší oči. Tiene sa dobre kombinujú aj s inými farbami, napríklad pre výraznejšie dymové líčenie. Ich zamatová textúra krásne priľne k viečku, dlhú výdrž a nijako nesteká a nezalieza do drobných vrások. Obsiahnutý jantárový výťažok dodáva tieňom antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Vďaka 100% prírodnému zloženiu môžete tiene bez obáv použiť aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: smetanová
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/