/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 741 Gold Mine 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 741 Gold Mine 1 g

Minerální oční stíny ve zlatavém odstínu 741 Gold Mine se shimmerem rozzáří váš pohled a dodají mu jiskru! Jsou plné čistých přírodních pigmentů, které se snadno nanáší. V jejich složení nenajdete žádné syntetické látky. Stíny jsou obohaceny jantarovým extraktem, tradičně využívaným v Litvě pro své antimikrobiální a léčivé vlastnosti.

Třpytivé oční stíny pokryjí vaše oční víčka zlatavým odstínem a budou slušet hlavně světle modrým a šedým očím. Stíny lze dobře kombinovat s jinými barvami pro výraznější líčení. Sametově hebká textura krásně přilne k víčku, má dlohou výdrž a nijak nestéká do vrásek a záhybů oka. Jantarový výtažek dodává stínům antibakteriální a zklidňující vlastnosti a díky čistě přírodnímu složení se je nemusíte bát použít i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 741 Gold Mine 1 g

Minerálne očné tiene v zlatom odtieni 741 Gold Mine so shimmerom rozžiaria váš pohľad a dodajú mu iskru! Sú plné čistých prírodných pigmentov, ktoré sa ľahko nanášajú. V ich zložení nenájdete žiadne syntetické látky. Tiene sú obohatené jantárovým extraktom, tradične využívaným v Litve pre svoje antimikrobiálne a liečivé vlastnosti.

Trblietavé očné tiene pokryjú vaše očné viečka zlatistým odtieňom a pristanú hlavne svetlo modrým a šedým očiam. Tiene možno dobre kombinovať s inými farbami pre výraznejšie líčenie. Zamatovo hebká textúra krásne priľne k viečku, dlhú výdrž a nijako nesteká do vrások a záhybov oka. Jantárový výťažok dodáva tieňom antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti a vďaka čisto prírodnému zloženiu sa ich nemusíte báť použiť aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: zlatá
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/