/    /    /    /    /    /  

Faran Minerální oční stíny, Disco Ball Eyeshadow

Značka:
Množství: 4 g, 15 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Produktová řada: Faran Beauty Line
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Faran Minerální oční stíny, Disco Ball Eyeshadow

Minerální stíny na oči Faran Disco Ball  jsou vhodné pro přirozené a jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny dokonale přilnou k pokožce a výborně drží po celý den. Zároveň však nezatěžují oční okolí zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze slídou a minerálními pigmenty.

Pomocí minerálních pigmentů dosáhnete krásně sytého a jedinečného odstínu, kterému dodávají jemný lesk drobné částečky slídy, jež prozáří a rozjasní váš pohled. Jejich šetrné složení nedráždí citlivé oči ani tu nejcitlivější pleť v očním okolí. Navíc díky obsaženým minerálům mají oční stíny přirozený ochranný sluneční faktor.

Odstín Disco Ball má sofistikovanou šedou barvu, která je lehce do stříbrna. Decentně se leskne díky obsahu drobných částeček odrážejících světlo. Má skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Neslévá se do vrásek ani do záhybů oka. Jedinečný odstín si můžete na míru namíchat kombinací dalších očních stínů z kolekce Faran.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide, Jojoba Ester, Silica, Lauroyl Lysine, Zea Mays (Corn) Starch1)
1) Organic agriculture
i
i

barva: šedá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com