/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Gunmetal 1,8 g

Značka:
Množství: 1,8 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Gunmetal 1,8 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Gunmetal jemně zvýrazní vaše oko a dodají vám elegantní půvab díky světle až středně šedému třpytivému odstínu. Toto neutrální zbarvení vypadá harmonicky a viditelně podpoří kteroukoliv barvu očí. Oční stíny jsou vhodné jak pro přirozené denní líčení, tak jako podklad pro dramatičtější kouřové nalíčení, které lze doplnit dalšími odstíny v šedočerném barevném spektru.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí. Sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Gunmetal 1,8 g

Lily Lolo Minerálne očné tiene Gunmetal jemne zvýraznia vaše oko a dodajú vám elegantný pôvab vďaka svetlo až strednešedému trblietavému odtieňu. Toto neutrálne sfarbenie vyzerá harmonicky a viditeľne podporí ktorúkoľvek farbu očí. Očné tiene sú vhodné pre prirodzené denné líčenie, ale aj ako podklad pre dramatickejšie dymové líčenie, ktoré možno doplniť odtieňmi v šedočiernom farebnom spektre.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo, ktorá pochádza z Veľkej Británie, nerobí kompromisy. Jej zloženie obsahuje iba čisté prírodné ingrediencie bez syntetických zložiek a chemikálií. Neobsahuje parabény, konzervanty či PEG-y. Vďaka tomuto aspektu je veľmi dobre tolerovaná aj citlivou pleťou. Zamatovo jemná sypká štruktúra produktov pokožku nedráždi a nenamáha

Očné tiene s bohatými a sýtymi minerálnymi pigmentmi sa vyznačujú výraznými odtieňmi, ktorých intenzitu možno regulovať podľa naneseného množstva. Ľahko sa aplikujú štetcom či prstami a veľmi dobre sa vzájomne miešajú a rozmazávajú, čim ponúkajú pestré množstvo možností líčenia. Vďaka svojej mimoriadne vysokej kvalite líčenie s týmito tieňmi vydrží celý deň bez významného oslabenia pigmentácie či zlievania do záhybu viečka. Zaistí tak bezchybný výsledok a dokonalé nalíčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides
i
i

barva: šedá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz