/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Khaki Sparkle 2,5 g

Značka:
Množství: 2,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Khaki Sparkle 2,5 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Khaki Sparkle vám dodají zemitý elegantní vzhled díky okouzlujícímu odstínu v přírodní khaki zelené barvě, jež se sice mírně odlišuje od klasických neutrálních hnědých či šedých odstínů, ale zároveň je dostatečně univerzální a přirozená. Lehké zlatavé odlesky s jemným třpytem podpoří hřejivé tóny ve vaší tváři a dodají vám rozjasněný vzhled.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a sametově jemná sypká struktura jejích produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Khaki Sparkle 2,5 g

Lily Lolo Minerálne očné tiene Khaki Sparkle vám dodajú zemitý elegantný vzhľad vďaka okúzľujúcemu odtieňu v prírodnej kaki farbe, ktorá sa síce mierne odlišuje od klasických neutrálnych hnedých či šedých odtieňov, ale zároveň je dostatočne univerzálna a prirodzená. Ľahké zlatisté odlesky s jemným leskom podporia hrejivé tóny vo vašej tvári a dodajú vám rozjasnený vzhľad.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo, ktorá pochádza z Veľkej Británie, nerobí kompromisy. Jej zloženie obsahuje iba čisté prírodné ingrediencie bez syntetických zložiek a chemikálií. Neobsahuje parabény, konzervanty či PEG-y. Vďaka tomuto aspektu je veľmi dobre tolerovaná aj citlivou pleťou. Zamatovo jemná sypká štruktúra produktov pokožku nedráždi a nenamáha

Očné tiene s bohatými a sýtymi minerálnymi pigmentmi sa vyznačujú výraznými odtieňmi, ktorých intenzitu možno regulovať podľa naneseného množstva. Ľahko sa aplikujú štetcom či prstami a veľmi dobre sa vzájomne miešajú a rozmazávajú, čim ponúkajú pestré množstvo možností líčenia. Vďaka svojej mimoriadne vysokej kvalite líčenie s týmito tieňmi vydrží celý deň bez významného oslabenia pigmentácie či zlievania do záhybu viečka. Zaistí tak bezchybný výsledok a dokonalé nalíčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Aluminium Powder (CI 77000), Ultramarines (CI 77007), Chromium Oxide (CI 77288), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947)
i
i

barva: khaki, zelená
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz