/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Mudpie 2 g

Značka:
Množství: 2 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
0,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Mudpie 2 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Mudpie mají neuvěřitelně univerzální tmavě hnědý odstín, jež má široké spektrum využití. Můžete jej aplikovat na celé horní víčko a vystínovat do ztracena pro kouřový efekt či je použít k ohraničení a prostínování pohyblivého víčka. Jsou skvělé také pro úpravu obočí díky své sametově hebké a lehké matné textuře, která vypadá velice přirozeně.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Mudpie 2 g

Lily Lolo Minerálne očné tiene Mudpie majú neuveriteľne univerzálny tmavohnedý odtieň, ktorý má široké spektrum využitia. Môžete ich aplikovať na celé horné viečko a vytieňovať do stratena pre dymový efekt či ich použiť k ohraničeniu a pretieňovaniu pohyblivého viečka. Sú skvelé tiež na úpravu obočia vďaka svojej zamatovohebkej a ľahkej matnej textúre, ktorá vyzerá veľmi prirodzene.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo, ktorá pochádza z Veľkej Británie, nerobí kompromisy. Jej zloženie obsahuje iba čisté prírodné ingrediencie bez syntetických zložiek a chemikálií. Neobsahuje parabény, konzervanty či PEG-y. Vďaka tomuto aspektu je veľmi dobre tolerovaná aj citlivou pleťou, spôsobuje minimum nežiaducich reakcií a zamatovo jemná sypká štruktúra produktov nedráždi a nenamáha pokožku

Očné tiene s bohatými a sýtymi minerálnymi pigmentmi sa vyznačujú výraznými odtieňmi, ktorých intenzitu možno regulovať podľa naneseného množstva. Ľahko sa aplikujú štetcom či prstami a veľmi dobre sa vzájomne miešajú a rozmazávajú, čím ponúkajú pestré množstvo možností líčenia. Vďaka svojej mimoriadne vysokej kvalite líčenie s týmito tieňmi vydrží celý deň bez významného oslabenia pigmentácie či zlievania do záhybu viečka. Zaistí tak bezchybný výsledok a dokonalé nalíčenie určené aj pre náročné zákazníčky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Ultramarines (CI 77007), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499)
i
i

barva: hnědá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz