/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Plumberry Hill 2 g

Značka:
Množství: 2 g
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Plumberry Hill 2 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Plumberry Hill rozehrají na vašem víčku harmonickou symfonii v neodolatelných švestkových odstínech.  Sametově hebká matná textura dodá velice elegantní dojem a stíny můžete využít, jak pro denní, tak večerní nalíčení či pro zvláštní příležitosti. Odstín je vhodný pro všechny barvy očí, obzvláště však podpoří nazelenalé tóny duhovky.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Carmine (CI 75470), Iron Oxides (CI 77499), Ferric Ferrocyanide (CI 77510)
i
i

barva: švestková
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz