/    /    /    /    /    /  

Faran Minerální oční stíny, Sea Breeze Eyeshadow

Značka:
Množství: 4 g, 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Produktová řada: Faran Beauty Line
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Faran Minerální oční stíny, Sea Breeze Eyeshadow

Minerální oční stíny Faran Sea Breeze jsou vhodné pro přirozené a jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují oční okolí zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze slídou a minerálními pigmenty.

Pomocí minerálních pigmentů dosáhnete krásně sytého a jedinečného odstínu, kterému dodávají jemný lesk drobné částečky slídy, jenž prozáří a rozjasní váš pohled. Jejich šetrné složení nedráždí citlivé oči ani tu nejcitlivější pleť v očním okolí. Navíc díky obsaženým minerálům mají oční stíny přirozený ochranný faktor.

Odstín Sea Breeze má unikátní, kobaltově modrou barvu. Obsahuje jemné, lesklé třpytky. Stín má skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Neslévá se do vrásek, ani do záhybů oka. Jedinečný odstín si můžete na míru namíchat kombinací dalších očních stínů z kolekce Faran.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Intenzivní | 17.5.2016 20:43:58 | Mon

Barva opravdu intenzivní a krásná, dlouhotrvající, tendenci se slévat do záhybů mají až cca po 12-ti hodinách po aplikaci s použitím báze. Ovšem design plastového obalu zklamal vzhledově i funkčně - sice obsahuje vnitřní otáčivý uzávěr, otvory však nejsou ve formě teček, ale jednoho většího otvoru, tudíž člověk musí být opatrný, aby si toho nevysypal moc.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Silica, Zea Mays (Corn) Starch1), Ferric Ferrocyanide
1) Organic agriculture
i
i

barva: modrá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com