/    /    /    /    /    /  

Faran Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow

Značka:
Množství: 4 g, 15 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Produktová řada: Faran Beauty Line
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Faran Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow

S minerálními očními stíny Faran Sparkling Bronze dosáhnete přirozeného jemného líčení i výraznějšího večerního looku a zároveň nebudete jemnou pokožku očního okolí zatěžovat zbytečnými chemikáliemi. Oční stíny totiž obsahují pouze rozemleté přírodní minerální pigmenty a slídu, které společně vytvoří krásnou sytou a lesklou barvu. Minerální stíny také poskytují pokožce přirozený ochranný sluneční faktor.

Minerální oční stíny využívají krásných přírodních barev. Obsahují pouze minerální pigmenty, které dodají krásnou jedinečnou barvu, a slídu, která stínům dodává jemný lesk, a prozáří tak váš pohled. Díky tomuto přírodnímu složení jsou oční stíny vhodné i pro ty nejcitlivější oči a jemnou alergickou pleť.

Odstín Sparkling Bronze je čokoládová barva s lehkým bronzovým podtónem, doplněným o drobné zlatavé třpytky. Minerální stíny se za pomoci štětce snadno aplikují ať už na sucho či na mokro, mají skvělou pigmentaci a dlouhou výdrž. Neslévají se do vrásek ani záhybů oka. 

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Tip: Požadované množství minerálního prášku smíchejte s balzámem na rty pro vytvoření barevného lesku. Prášek můžete přidat i do oblíbeného tělového mléka či krému a vyrobit si třpytivé tělové mazání.

Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow je součástí balení:


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Silica, Zea Mays Starch1)
1) Organic agriculture
i
i

barva: bronzová
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com