/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální rozjasňující pudr Star Dust 6 g

Značka:
Množství: 6 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Rozjasňující produkty
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální rozjasňující pudr Star Dust 6 g

Světlý třpytivý bronzer Star Dust Lily Lolo dodá pleti přirozený projasněný vzhled a lehce zvýrazní opálení. Obsažené mikročástečky slídy odráží světlo a přirozeně zvýrazňují kontury obličeje, zatímco minerální pigmenty dodají lehký barevný nádech. Minerální bronzer dodá pokožce zdravý pěstěný vzhled a zároveň ji díky přírodnímu složení nebude zbytečně zatěžovat.

Základ sypkého bronzeru tvoří slída, která odráží světlo, a obličej tak opticky projasňuje a zeštíhluje. Odstín Star Dust je světlá tělová barva, obzvlášť se hodí pro světlé typy pleti. Díky výraznějšímu shimmeru můžete bronzer používat také jako rozjasňovač. Jemnějšího odstínu bronzeru snadno dosáhnete, pokud bronzer smícháte se svým oblíbeným make-upem.

Minerální bronzer dodá pokožce obličeje i celého těla lehký zdravý zlatavý nádech, přirozenou cestou zvýrazní opálení a pokožku zjemní. Díky přírodnímu složení bronzer pokožku nezatěžuje ani neucpává, a je tak vhodný i pro mastnější typy pleti.

Použití: Štětcem Kabuki či štětcem na tvářenku jemně naneste krouživými pohyby malé množství prášku pod lícní kosti, na krk a pod bradu, na strany nosu a pod špičku nosu, na oční víčka, strany obličeje, uši. Můžete také nanést na střed dekoltu, ramena či ruce. Podle potřeby můžete bronzer vrstvit.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální rozjasňující pudr Star Dust 6 g

Svetlý trblietavý bronzer Star Dust Lily Lolo dodá pleti prirodzený rozjasnený vzhľad a ľahko zvýrazní opálenie. Obsiahnuté mikročiastočky sľudy odrážajú svetlo a prirodzene zvýrazňujú kontúry tváre, zatiaľ čo minerálne pigmenty dodajú ľahký farebný nádych. Minerálny bronzer dodá pokožke zdravý pestovaný vzhľad a zároveň ju vďaka prírodnému zloženiu nebude zbytočne zaťažovať. 

Základ sypkého bronzeru tvorí sľuda, ktorá odráža svetlo a tvár tak opticky rozjasňuje a zoštíhľuje. Odtieň Star Dust je svetlá telová farba, obzvlášť sa hodí pre svetlé typy pleti. Vďaka výraznejšiemu shimmeru môžete bronzer používať tiež ako rozjasňovač. Jemnejší odtieň bronzeru ľahko dosiahnete, ak bronzer zmiešate so svojim obľúbeným make-upom.

Minerálny bronzer dodá pokožke tváre i celého tela ľahký zdravý zlatistý nádych, prirodzenou cestou zvýrazní opálenie a pokožku zjemní. Vďaka prírodnému zloženiu bronzer pokožku nezaťažuje ani neupcháva, a je tak vhodný aj pre mastnejšie typy pleti.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499
i
i

barva - světlost: světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz